• Ново
Женски Удобни Комплети За Пижами Против Вратот Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Хеланки Облека За Печатење За Жени Облека За Спиење

Женски Удобни Комплети За Пижами Против Вратот Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Хеланки Облека За Печатење За Жени Облека За

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Средно САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Ракав : 22см/8.66" Горна Должина : 72см/28.35" Половината : 73см/28.74" Должина : 46см/18.11" " ● Материјал : дводелните комплети за жени се изработени од 95% Полиестер и 5% Спандекс, мек и лесен полиестерски материјал, кој дише И УДОБНО ЗА ДА СЕ ЧУВСТВУВАТЕ КУЛ,пријатно и Удобно. Дизајн : женски 2 парче салон поставува совршен за летен стил! краток ракав/без ракави, вратот на екипажот/v вратот, цветен дезен/еднобојна, права широка нога опуштени панталони/шорцеви.Овие 2 парчиња облека за жени се направени само за вас. Натпревар : Овие комплети не само што ја намалуваат маката за избор што да облечете, заштедете време за вашата облека за тренерки, туку исто така ви овозможуваат да одржувате удобен, дневен стил. Едноставно носете додатоци како ѓердани, обетки и секакви чанти и чевли се доволни.Овие салони за жени се задолжителни за вашите патувања. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, работа-дома, салон, комплет пижами, комплет за вежбање, одмор, џогирање, облека за одмор, облека на плажа, шопинг и возење велосипед итн.Изберете ја вашата омилена боја за да навивате за вашето лето.Вие ги заслужувате овие совршени комплети жени 2 парчиња облека. ●Нега на облека : рачно перење во нежна ладна вода/ машинско перење во вреќа за перење/ одвоено перење во Боја/ не избелувајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички

комплет за долна облека од тантела женска долна облека за чипка женски комплет за долна облека од танте�

DEN 86.40