• Ново
Модерна Мека Област Килими Меки Дневна Соба Теписи За Спална Соба Дневна Соба Дома Декор Килим

Модерна Мека Област Килими Меки Дневна Соба Теписи За Спална Соба Дневна Соба Дома Декор Килим

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Spcification : . Материјал : Полиестер. Големина : 40х60см/15,75 'х23, 62'. Боја : Бела, Сива, Розова, Црвена Вино, Светло Сина, Светло Виолетова, Црвена, Беж, Кафе, Виолетова. Стил : Модерен. Пакетот Вклучува : . 1 х Меки Килим тепих. Чиста И Грижа : . 1. Користење ладна вода (помалку од 30 степени). 2. Додадете мала количина благ или целосно природен детергент. 3. Откако ќе се исчисти, протресете го пената кога извадете ги килимите. 4. Потоа спуштете ја слушалката и сушењето на воздухот во природата. 5. НЕ ГО МИЈТЕ СО МАШИНА. Ве Молиме Запомнете : . 1. Ве молиме измијте според упатствата на миењето. Не инсолирајте на сонце по чистењето. 2. Ако најдете мирис на производот кога го примате, само ве молиме изложете го на воздух некое време. Мек и еколошки, лесен за чистење. Супер фините влакна можат да апсорбираат мала прашина во воздухот, погодна за спална соба, дневна соба, кревет, работна соба итн. Мека и еластична, Нелизгачка дише, без оштетување на подот,Супер апсорпција на вода. Избегнувајќи директно контакт со студениот под, чувајте се вие и членовите на вашето семејство да се чувствувате топло. Лесно се преклопуваат кога не се во употреба, со што можат да го продолжат работниот век.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сафавиех Јужен Хемптон ША242А Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сафавиех Јужен Хемптон ША242А Килим

Тепихот Сафавиех Јужен Хемптон ша242а ви дава вид на раскошен изглед што го посакувате во вашиот дом Рачн

DEN 3471.84
Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање

Главен Материјал : Неткаен Материјал, Фланелен Големина : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6", 50 х 80см / 19.6 х 41.3", 40 х 120см / 1

DEN 1288.80
Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја пр�

DEN 312.00