• Ново
Светски Истражувач Хеликоптер Внатрешен Полиестер Против Лизгање На Полиестер Детски Тепих, 5 ' 7 ' 6

Светски Истражувач Хеликоптер Внатрешен Полиестер Против Лизгање На Полиестер Детски Тепих, 5 ' 7 ' 6

Buyers rating:
DEN 1824.00

Износ

Децата ќе имаат џамбо количини на забава додека тие се шират на врвот На Светскиот Истражувач Хеликоптер Затворен Простор Килим. Вашиот мал патник ќе има седиште од првиот ред за истражување на светот без никогаш да замине од дома благодарение на овој украсен килим кој се одликува со хеликоптер што се издигнува низ светло сино небо. Конструкцијата од полиестер погодна за семејството е цврста, додека е неверојатно мека на допир. Завршен со подлога против лизгање, овој материјал што не се лизга помага да се задржи тепихот на место додека ги штити вашите подови од гребнатини и дамки. Висината на рамниот куп е издржлива додека е пријатна под нозете . Поддршката против лизгање се спротивставува на лизгање и лизгање . Областа килим може да се стркала за лесно складирање . Хеликоптер дизајн. Стилот на тепих во областа е Модерен или Преоден . Совршен за области со голем сообраќај како семејни соби, игротеки или спални соби или кој било внатрешен простор за живеење . Грижа : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Тепих рампа препорачува (се продава одделно) за да се спречи лизгање. Не влечете лабави краеви, наместо тоа исечете со ножици. Периодично ротирајте за да го изедначите абењето. Тепихот е антистатички, отпорен на влага и отпорен на пожар.

Карактеристики

Производи во категоријата