• Ново
Премиер Попладне Памучни Бои Предиво

Премиер Попладне Памучни Бои Предиво

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Премиер Предива Попладне Памук Мулти Предиво, РАЈ 062424ПРЕМИЕР ПРЕДИВА - Попладне Памучни Бои предиво. Оваа традиционална три памучна нишка е совршена за плетење капчиња или каква било работа со конец. Одличен пресврт и сјај за трајни проекти за наследство. Премиер Предива Попладне Памук Мулти Предиво, Рај Мулти-Обоени : Тежина категорија : 3 100% Египетската Гиза Мерцеризиран памук. Мерач : 22st x 26r = 4in/10cm на големина САД 4 игли за плетење. Предложени капчиња кука големина Сад Ф5. Нега : машинско перење топло лежеше рамно за сушење не избелувајте суво чистење. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мишелин пилот спорт S 235 40- y гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мишелин пилот спорт S 235 40- y гума

Летните гуми на Max Performance се за сериозни ентузијасти во возењето кои сакаат комбинација на изглед на пер�

DEN 6369.28
Торба со монограм шеврограм
  • Ново
Оценка на клиентот:

Торба со монограм шеврограм

Thummprintz, Chevron Monogram Black : Издржливо печатено 100 проценти полиестерски материјали се вклопуваат преку миење �

DEN 319.84
Генеричка празна уметност 48
  • Ново
Оценка на клиентот:

Генеричка празна уметност 48

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.00