• Ново
Имомент Мини Тенок Мал Филц Чанта Организатор Вметнете Внатре Чанта Торба Џебник За Жени Сива

Имомент Мини Тенок Мал Филц Чанта Организатор Вметнете Внатре Чанта Торба Џебник За Жени Сива

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Имомент Фелт Тоте Организатор Со шик и минималистички дизајн, овој организатор на чанти е совршен додаток за секоја облека. Ткаенината од филц е силна, издржлива и лесна за чистење. Плус, дизајнот на вметнување на делителот гарантира дека вашите предмети нема да се заплеткаат или измешаат, што ќе го олесни наоѓањето на се што ви треба. Со практично затворање на патент, повеќе џебови за вметнување и удобна рачка, овој организатор е совршен за жени во движење кои ја ценат и функционалноста и модата. Патентот Со среден Стил овозможува уште повеќе опции за складирање и организација. Изработени од ткаенини од филц, лесни, податливи и издржливи. Должина (Рамна Горна Должина)*Висина*Ширина : 7.1"(9.4")*7.5"*2.8". Надворешност : Преден 1 вметнете џеб, заден 1 џеб; Внатрешност : 2 вметнете џебови. Затворање на копчето за прицврстување, помогне да се обезбедат предмети внатре. "Невидлива" рачка која ќе ви помогне да го префрлите организаторот од една чанта во друга. Одличен придружник за вашите мали чанти, џебни книги, торби, ви помага добро да ги организирате вашите секојдневни најважни работи како телефон, паричник, клучеви и козметика, да ги одржувате чантите чисти и уредни, лесно да го најдете она што ви треба. Совети : . Размислете за висината на организаторот за да се осигурате дека тоа не влијае на затворањето на чантата. Поради разликите помеѓу дисплеите на мониторот, вистинската боја може малку да се разликува од сликата. Реквизитите на прикажаните слики не се вклучени во пакетот што го купувате од нашата продавница. Поради различните методи на мерење, дозволете мали разлики поради рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мировник Платно Црна Опрема Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мировник Платно Црна Опрема Торба

Нашата Торба За Опрема е дизајнирана да организира балистички елеци и носачи, шлем, очила, маска за гас, �

DEN 271.84
SAC НАПАД ШЕМА
  • Ново
Оценка на клиентот:

SAC НАПАД ШЕМА

Некои риболовци претпочитаат Атлас Мајк Кеса Напад пластични кластер јајца во текот на вистинската раб

DEN 959.84
Дами Вики Двоен поштенски коњак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Вики Двоен поштенски коњак

Кога барате совршена торба за носење со вашата нова облека или лесна торба што ќе ја носите за ноќ на заб

DEN 324.64