• Ново
Дндкилг Женски Маици Со Кратки Ракави V Вратот Обична Маица За Жени Вратоврска Боја Жени Плус Туника Блуза Со Џебови Жени Облечени Блузи Облека Сива 2XL

Дндкилг Женски Маици Со Кратки Ракави V Вратот Обична Маица За Жени Вратоврска Боја Жени Плус Туника Блуза Со Џебови Жени Облечени

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Големина : L Биста : 112cm/44.09" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 68cm/26.77"Големина : XL Биста : 118cm/46.46" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17"Големина : XXL Биста : 124см/48.82" рамо : 44см/17.32" ракав : 20см/7.87" должина : 70см/27.56"големина : хххл БИСТА : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 21см/8.27" должина : 71см/27.95"големина : ххххл биста : 136см/53,54" рамо : 46см/18,11" ракав : 22см/8,66" должина : 72см/28,35"големина : хххххл БИСТА : 142см/55,91" рамо : 47см/18,50" ракав : 23см/9,06" должина : 73см/28,74"должина : Редовен краток РАКАВ И нега : се препорачува чистење со температура на водата под 30 Степени Целзиусови или ладна вода за да се избегне избледување. Различни бои на мониторот може да имаат мали разлики во бојата, ве молиме не пречи4.Стил : секојдневен и сексигендер : Женски ќе добиете : 1 женски краток ракав прилика : слободно време, метод На Чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете[Дизајн] : женски врв на кошула, секојдневен врв, Дизајн На Вратот, кратки ракави, лабав крој, удобен материјал, женска модна кошула погодна за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излет, забава, дома и секојдневно носење1 тип на шема : печатење1.Дебелина : стандарден материјал : Полиестер[Ткаенина] : висококвалитетен имитационен памучен материјал,кратки ракави Со Вратот, 3.[Големина] : ткаенината на овој производ е еластична. Пред да купите, ве молиме внимателно проверете ја вашата големина и направете внимателен избор. 5.[Појавување] : Спарете се со тесни панталони, јакни, фармерки, каприс, панталони или здолништа во пролет или лето за да бидете поелегантни и женствени целокупната ткаенина за облека дише, многу удобна, многу мазна за кожата, многу удобна за носење цел ден опис2. Dndkilg V Вратот Краток Ракав Вратоврска Боја кошули Сива 2 XL. жените компресија кошула плус големина туники за жени дозвола плус големина летни врвови облечени туника блузи да се носат со хеланки. женски врвови плус големина блузи за жени плус големина женски обични врвови екстра мали летни деловни секојдневни блузи за жени. женски фустан блузи или блузи женски летни кошули на клиренс блузи за жени лабава одговара. основни врвови жени блузи за жени работа канцеларија жени плус големина туника блузи лабава одговара повик блузи за жени плус.

Карактеристики

Производи во категоријата

Mlqidk Женски Блузи Американски Знаме Печатење Кошули 4 јули Лето Врвови V Копчиња Вратот Плисирани Разгореа Плус Големина Блузи,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mlqidk Женски Блузи Американски Знаме Печатење Кошули 4 јули Лето Врвови V Копчиња Вратот Плисирани Разгореа Плус Големина Блузи,

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 18см / 7.09" Рамо : 37см / 14.57" Должина : 70см / 2

DEN 367.84
Западни Кошули тклпехг За Жени Кошули Со Кратки Ракави Удобно Летно Слободно Време Работна Униформа За Вратот Градиент Печатена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Западни Кошули тклпехг За Жени Кошули Со Кратки Ракави Удобно Летно Слободно Време Работна Униформа За Вратот Градиент Печатена

Добредојдовте Во Нашата Продавница (Que Ert Er) ние сме продавница главно Продава Женска Облека, ние посвете

DEN 431.84
Фопп Продавач Маици Кошули За Жени, Женски Врвови Со Кратки Ракави Секојдневни Летни Графички Цветни Печатени Памучни Коноп
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фопп Продавач Маици Кошули За Жени, Женски Врвови Со Кратки Ракави Секојдневни Летни Графички Цветни Печатени Памучни Коноп

Информации за производот : Пол : Женска Пригода : Обичен тип на Шема : стил на печатење : секојдневен, лаба�

DEN 582.72