• Ново
Прекрасна Арт новуа 2. Каратно Овално Сечење Морганит И Дијамант Моисанит Веренички Прстен Во Вртлив Стил, Венчален Прстен Во Сребро Со 18к Подарок За Позлата Од Роз?

Прекрасна Арт новуа 2. Каратно Овално Сечење Морганит И Дијамант Моисанит Веренички Прстен Во Вртлив Стил, Венчален Прстен Во

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овој Спектакуларен И Декоративен Прстен од најдобрите покажете ја вашата посветеност кон саканата личност. Прекрасна Арт новуа 2.50 Каратно Овално Сечење Морганит И Дијамант Моисанит Свршенички Прстен Во Вртлив Стил, Венчален Прстен во 925 Сребрено Сребро со 18к Розово Злато. Позлата Подарок За Тој, Трио Постави Метал : Роза Позлатени. Тип На Скапоцен Камен : Праска Розова Морганит. Намалување на скапоцени камења : Овално намалување. Скапоцен Камен Карат Тежина : 1.25. Страна Камен Карат Тежина : 1.25. Вкупна Тежина На Карат : 2,50. Овој прекрасен веренички прстен се одликува со највисок СТЕПЕН ВВС праска розова морганит. Сите наши веренички прстени се направени со најквалитетни камења. Можеме да прилагодиме 10к, 14к или 18к цврсто бело злато, розово злато или жолто злато. Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со вистински дијамант моисанит, морганит, црвен рубин, зелени смарагди, син сафир, син аквамарин, црн дијамант. Купувајте Со Целосна Доверба 100 % Задоволство. Сите наши прстени се спакувани во прекрасна бесплатна кутија за накит. Можеме да ги изгравираме прстените.

Карактеристики

Производи во категоријата

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мала жолта птица преплавена животински портрет портрет графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мала жолта птица преплавена животински портрет портрет графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 671.84