• Ново
Акустичен ѓумбир од карастан 9 '6 12' 11 Област килим

Акустичен ѓумбир од карастан 9 '6 12' 11 Област килим

Buyers rating:
DEN 4992.00

Износ

Апстрактните, асиметрични точки со точки имаат минерализирана потресена текстура во современиот мотив на килимот на акустиката во ѓумбир од Скот Лајв. Медените нијанси на изгорен портокал, злато, светло сива боја, јаглен и крем го комплетираат овој современ дизајн. Поканато модерно, но сепак пристапно случајно, колекцијата на изрази од Скот Лајв зборува за современиот креативен во сите нас. Дизајнирано со ексклузивно еколошко еколошки „Ерстранд“ на Карастан, кој е рециклирано премиумот на предиво, стилови на оваа колекција нудат раскошна мекост, супериорна отпорност на дамка и сигурна трајност. Стилски дизајн : Од современ до модерни до средниот век, ова трендсетирање инспирирано подрачје со богата палета на бои може да биде беспрекорно интегриран во најразлични стилови на домашен декор. Овој килим нуди супериорна јачина на отпорност на дамка и јасно отпорна на боја, истовремено одржувајќи супер меко чувство, фиксна форма и прецизно поставување. Одличен избор за области со голем сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња . Низок куп : Висината на купот со низок профил нуди идеална функционалност која е совршена за зафатени области, под мебел и во влезовите бидејќи нема да ги попречува влезовите . лесно Грижа и чиста : Лесна за чиста површина, ја одржува оваа област килим привлечна за наредните години. Едноставно, испразнете редовно, самото место чисто со решение на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . : Како дел, најголемиот производител на килими во светот, производите на Карастан килим нудат 1 -годишна гаранција за дефекти во производство и гордо увезени материјали .

Карактеристики

Производи во категоријата

Враќање на Колеџ Тејоџио Клиренс Сандали Женски Обичен Ремен За Глуждот Поставете Ја Бравата На Ременот На Прстите Рамна Ниска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Враќање на Колеџ Тејоџио Клиренс Сандали Женски Обичен Ремен За Глуждот Поставете Ја Бравата На Ременот На Прстите Рамна Ниска

Вештачки уникатен Нашите Еластични Меки сандали Отпорни На абење Со Гумени стапала се прават лесни и из

DEN 3.00
Нјоеус Плус Големина Костим За Капење За Жени Костими За Капење Со Висок Струк За Женски Женски Секси Бикини Поделена Дводелна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нјоеус Плус Големина Костим За Капење За Жени Костими За Капење Со Висок Струк За Женски Женски Секси Бикини Поделена Дводелна

Женски Секси Бикини Поделен Дводелен Костим За Капење На Плажа со Костим За Капење На Градите Карактери

DEN 271.84
Какина с бикини Костими За Капење За Жени Дозвола Дами Стилски Костими За Капење Без Долна Жица Ремен За Крпеница Рамо Спојување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Какина с бикини Костими За Капење За Жени Дозвола Дами Стилски Костими За Капење Без Долна Жица Ремен За Крпеница Рамо Спојување

Материјал : ткаенината е удобна, еластична и издржлива Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела �

DEN 319.84
Вистински Техники Веѓа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вистински Техники Веѓа Во Собата

Создадете совршен лак со нашиот сет за веѓи Ги вклучивме сите алатки што ви се потребни за чистење, попо�

DEN 2.33