• Ново
Беше Печат Печат За Глава Денот На Вљубените Серија Метал Цвет Љубов Запечатување Беше Марки Бакар За Картичка Подарок Декор DIY Уметност Cr

Беше Печат Печат За Глава Денот На Вљубените Серија Метал Цвет Љубов Запечатување Беше Марки Бакар За Картичка Подарок Декор

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Карактеристики : . Печат за заптивки од восок : печатите за Запечатување се направени од месинг, мазни и сјајни, нелепливи, лесни за чистење, во гроздобер ретро класичен стил, оставаат чист и убав отпечаток. Љубовна тема шема : Романтична и природна шема за убавина, додадете елегантни украси на вашите покани за венчавки и други!. Широки апликации : печатите за Запечатување се погодни за украсување и украсување на плик, покани, пакет вино, шишиња, шише вино, бележници, парцели, пакување подароци, честитки итн. Големина на печат за восочни заптивки : месингот за печат на восочни заптивки за глава има 3 големини. Тие можат да ги задоволат вашите различни потреби. Практично : Заштитете И избегнувајте тајно отворање за важни документи и некои приватни информации. Пакетот Вклучува : . 1 Парче Печат Печат. Спецификации : . Материјал : Бакар. Големина 1 : Прибл. 30х30мм/1, 18х1, 18 инчи. Големина 2 : Прибл. 30х20мм/1, 18х0, 79 инчи. Големина 3 : Прибл. 25х25мм/0, 98х0, 98 инчи. Тип : Роза, Рака под рака, сакана, градина со Рози, Џемпер Со Патент, Шепот, Мистерија, ФОРУ, РОЗЕЛОВ, Птица Биби, Брава За Срце, Корпа Со Рози, Љубовна Напивка, Заклетва, Кристална Љубов, Бисерна Девојка, Месечева Роза. забелешка : . 1.Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Печат за заптивки од восок : печатите за Запечатување се направени од месинг, мазни и сјајни, нелепливи, лесни за чистење, во гроздобер ретро класичен стил, оставаат чист и убав отпечаток. Љубовна тема шема : Романтична и природна шема за убавина, додадете елегантни украси на вашите покани за венчавки и други!. Широки апликации : печатите за Запечатување се погодни за украсување и украсување на плик, покани, пакет вино, шишиња, шише вино, бележници, парцели, пакување подароци, честитки итн. Големина на печат за восочни заптивки : месингот за печат на восочни заптивки за глава има 3 големини. Тие можат да ги задоволат вашите различни потреби. Практично : Заштитете И избегнувајте тајно отворање за важни документи и некои приватни информации.

Карактеристики

Производи во категоријата

Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33
Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193
  • Ново
Оценка на клиентот:

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата Склоповите

DEN 4216.32
Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00