• Ново
вендунид џемпери за жени Жени Обични Полуелка Мода Лабава Есенска Елегантна Топла Преголема Нова Пуловер Еднобоен Плетен Џемпер Црн

вендунид џемпери за жени Жени Обични Полуелка Мода Лабава Есенска Елегантна Топла Преголема Нова Пуловер Еднобоен Плетен Џемпер

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - - БИСТА : 104см/40.94" - - рамо : 52см/20.47" - - ракав : 50см/19.69" - - Пред - Должина : 68см/26.77". Големина : м - - Биста : 108см/42.52" - - рамо : 53см/20.87 "- - Ракав : 51см/20.08 "- - Пред-Должина : 69см/27.17". Големина : Л - - Биста : 112см/44.09" - - рамо : 54см/21.26 "- - Ракав : 52см/20.47 "- - Пред-Должина : 70см/27.56". Големина : XL - - Биста : 116cm/45.67 "- - рамо : 55cm/21.65 "- - ракав : 53cm/20.87 "- - Пред-Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL - - Биста : 120cm/47.24 "- - рамо : 56cm/22.05 "- - Ракав : 54cm/21.26 "- - Пред-Должина : 72cm/28.35" Џемпери За Жени. Жените Секојдневен Полу Желка Мода Лабава Aut Елегантна Топла Преголема Нова Пуловер Еднобојна Плетена Џемперкарактеристики : Материјал : памучни ткаенини, Удобно и густо чувство.Повод : Носење Дали, Секојдневна Облека, Запознавање,Танцова Изведба,Забава, Дома и многу повеќе.Погоден за пролет ,umn и топла зима.Појавување : Лесно се совпаѓа со фармерки/високи потпетици/спортски чевли. Карактеристика : Половина Желка/Каузална/ Почва/Долг Ракав. Перење : Рачно перење или машинско перење со ладна вода (Препорачуваме рачно перење)Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : Четири Сезони што добивате : 1 Џемпер За Жени На КОМПЈУТЕР.

Карактеристики

Производи во категоријата