• Ново
Про Игри Слушалки H - За Xbo ЕДЕН PS4 КОМПЈУТЕР Нинтендо Прекинувач

Про Игри Слушалки H - За Xbo ЕДЕН PS4 КОМПЈУТЕР Нинтендо Прекинувач

Buyers rating:
DEN 2879.84

Износ

Про Игри Слушалки H-10 За Xbox One/PS4/КОМПЈУТЕР/Nintendo Прекинувач|бучава поништување Сина. Производ Вклучуваат : . 1 компјутери Про Игри Слушалки Сина МУЛТИ-ПЛАТФОРМА КОМПАТИБИЛНОСТ : оваа гејмерски слушалки е дизајнирана професионално за игри уреди-PS4, PS4 Pro, PS5, Xbox one, Xbox One S, Xbox One X, Nintendo Switch, а исто така компатибилен со КОМПЈУТЕР, лаптоп дури и други уреди со 3,5 mm аудио конектор. Слушалките ќе донесат најавтентично искуство на различни гејмери. ПАСИВНО ОТКАЖУВАЊЕ НА БУЧАВАТА : вградени висококвалитетни 40мм неодимиумски звучници за возачот и користејќи ги најновите чипови со висока прецизност, целосен затворен дизајн на слушалки за физичка изолација на бучавата, дури и во светот на играта, можете да ги слушнете нивните стапки без да ги видите соиграчите, тоа е вашата десна рака за вашата забавна игра. ЛЕСЕН УДОБЕН ДИЗАЈН : големината на слушалките е лесно прилагодлива за различни глави, а кабелот со висока цврстина на истегнување може да ја направи вашата игра поотворена, без да бидете воздржани во седечка положба и целосно да се интегрирате во вашата игра. Ова е ergономски дизајн кој им носи најудобно искуство на гејмерите. МИКРОФОН СО ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ НА РОТАЦИЈА : контролорот за ротирачки волумен на дизајнот и исклучувањето на микрофонот со клучеви го прави вашето прилагодување поудобно, случајната ротација на Микрофонот од 360°може да се прилагоди на различни агли во секое време, без разлика дали станува збор за разговор во skype или разговор ВО играта PUBG, тоа е многу удобно и удобно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33
Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже Со Плетенка за Кучето Стафордшир Бул Териер...

DEN 496.00