• Ново
Wirlsweal Двослоен Цвет Тенџере Складирање На Вода Брус Слободен Автоматски Апсорбира Растенијата Контејнер Градинарство Алатки

Wirlsweal Двослоен Цвет Тенџере Складирање На Вода Брус Слободен Автоматски Апсорбира Растенијата Контејнер Градинарство Алатки

Buyers rating:
DEN 1351.52

Износ

Опис : Дизајниран Со двоен слој, долниот слој може да се користи за складирање на вода за промовирање на растот на растенијата; и транспарентно е да се набудува количината на преостаната вода.Тенџере што може да ви го понуди е само-наводнување поради дизајнот на памучно јаже, кое може да апсорбира вода; и може да спречи гниење на коренот на растението поради неговите пропустливи дупки.Овој хидропонски жардиниер е изработен од материјал од смола, кој е издржлив и лесен за чистење.Постојат 2 бои и 4 големини од кои можете да изберете, XS, S, M, L. Овој сад за растенија е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, канцеларија итн.Име на ставка : Материјал За Цвеќе : Смола овој производ е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, канцеларија итн.Детали за големината : ХС : Висина : 11,3 см/4,45", Надворешен Дијаметар : 8,2 см/3,23", Внатрешна Висина На Тенџерето : 7,2 см/2,83 " (Прибл.) С : Висина : 13,8 см/5,43", Надворешен Дијаметар : 10,5 см/4,13", Внатрешна Висина На Тенџерето : 9 см/3,54 " (Прибл.) М : Висина : 18,2 см/7,17", Надворешен Дијаметар : 15,3 см/6,02", Внатрешна Висина На Тенџерето : 11 см/4,33 " (Прибл.) Л : Висина : 26,4 см/10,39", Надворешен Дијаметар : 23,5 см/9,25", Внатрешна Висина На Тенџерето : 18 см/7,09 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Саксија(Други Не Се Вклучени) Дизајниран Со двоен слој, долниот слој може да се користи за складирање на вода за промовирање на растот на растенијата; и транспарентно е да се набудува количината на преостаната вода. Тенџере што може да ви го понуди е само-наводнување поради дизајнот на памучно јаже, кое може да апсорбира вода; и може да спречи гниење на коренот на растението поради неговите пропустливи дупки. Овој хидропонски жардиниер е изработен од материјал од смола, кој е издржлив и лесен за чистење. Постојат 2 бои и 4 големини за избор, XS, S, M, L. Овој сад за растенија е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, канцеларија итн.

Карактеристики

Производи во категоријата