• Ново
Стерилит qt. Зелена зелена нијанса на бравата од 4

Стерилит qt. Зелена зелена нијанса на бравата од 4

Buyers rating:
DEN 847.84

Износ

Чувајте го вашиот простор организиран со разноврсна кутија за кварта на квартарилит 105 кварта, во која има безбедни брави што го одржуваат капакот прикачен на основата, но сепак се лесни за отклучување. Јасната основа и капакот овозможуваат лесно да се идентификуваат содржината од кој било агол, а повеќе кутии за заклучување се во можност да се редат уредно едни на други. Оваа кутија за складирање е идеално за складирање на материјали за кампување, спортска опрема, ќебиња и други гломазни предмети низ домот. Индексираните капаци им овозможуваат на кутиите за складирање со иста големина да се редат уредно едни на други за да користат вертикален простор за складирање ефикасно. Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 32 1/8 "L x 19 1/8 " W x 13 3/4 "H. Надворешни димензии : 32 1/8" x 19 1/8 "x 13 3/ 4 ". Кутијата со заклучување на 105 QT е идеална за складирање на материјали за кампување, спортска опрема, ќебиња и други големи предмети. Сет од 4. Јасна основа и капакот овозможуваат да се гледаат содржината на прв поглед и лесно да се најде - зелена нијанса на вар. Внатрешни димензии на дното : 27 1/8 "x 16 1/8" x 12 7/8 ". Чиста капак и основа за лесно идентификување на содржината од кој било агол. Современ стајлинг и форма за да се обезбедат решенија за различни потреби за складирање на домаќинства .

Карактеристики

Производи во категоријата

Пуавкоер Женски Летни Памучни Ленени Лежерни Долги Панталони Висок Струк Лабави Обични Панталони Женски Еластични Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пуавкоер Женски Летни Памучни Ленени Лежерни Долги Панталони Висок Струк Лабави Обични Панталони Женски Еластични Панталони

Сезона : четири сезони Пол : Жени, Девојки Стил : Мода Материјал : Памук Тип На Шема : Цврст Должина : Долго �

DEN 319.84