• Ново
Лонд Лонд „Шарено слетување“ платно уметност

Лонд Лонд „Шарено слетување“ платно уметност

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Уметник : Leif Londal Subject : Transport Style : Modern & Moderniverse Product Type : Gallery-завиткана платно Арта Ова подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има лет на план што слета на зајдисонце. Истакнати бои : кафеава, црвена, портокалова, вино, црна, тен 1х не е вашата просечна страница за фотографии. Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска галерија со фотографии. Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции како што се Сотби С и Тејт Модерната уметност. Ние веруваме дека секој има внатрешен фотограф, само чека да биде откриен. Објавувањето на 1x е големо достигнување многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш беа откриени на 1x. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Лонд Лонд „Шарено слетување“ платно уметност.

Карактеристики

Производи во категоријата

СТАП СПИРМИНТ ТЕНОК ПАКЕТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

СТАП СПИРМИНТ ТЕНОК ПАКЕТ

Дајте ДОПОЛНИТЕЛНО, ДОБИЈТЕ ДОПОЛНИТЕЛНО ЕКСТРА знае дека кога ќе дадете малку повеќе, добивате повеќе

DEN 1.33
Шармантни Златари Керамички Прстен За Мажи Жени Црн Ловец Елен Армија Керамички Бенд Удобност Одговара Камо Закосен Раб Четкан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шармантни Златари Керамички Прстен За Мажи Жени Црн Ловец Елен Армија Керамички Бенд Удобност Одговара Камо Закосен Раб Четкан

Овој менс керамички свадбен бенд го потсетува изгледот на топлината и убавината на есенската сезона, шт

DEN 335.84
Беспрекорен Обликувач На Телото-Пократка Облека За Тело, Боди За Контрола На Стомакот Со Облека За Обликување На Рацете - Потенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беспрекорен Обликувач На Телото-Пократка Облека За Тело, Боди За Контрола На Стомакот Со Облека За Обликување На Рацете - Потенок

Вашиот Контурен Беспрекорен Обликувач на Телото со Облека За Раце, е одговор на потребите за обликување

DEN 1.33
Костим За Капење Жени Жени Бох Печатење Склекови Обложено Преклопување Крстосница Танкини Костими За Капење Костими За Капење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Костим За Капење Жени Жени Бох Печатење Склекови Обложено Преклопување Крстосница Танкини Костими За Капење Костими За Капење

Жените Склекови Обложени Со Преклопување Фрлаат Вкрстени Танкини Костими за Капење специфики едноделн

DEN 271.84
Женски Панталони Секојдневни Летни Машки Брзи Суви Панталони За Плажа Обични Три Четвртини Панталони Лабави Шорцеви За Пливање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Панталони Секојдневни Летни Машки Брзи Суви Панталони За Плажа Обични Три Четвртини Панталони Лабави Шорцеви За Пливање

Машки Брзи Суви Панталони За Плажа Обични Три Четвртини Панталони Лабави Пливачки Шорцеви За Вежбање Б�

DEN 367.84
Пију Клиренс Fall Мода Дуксер За Жени, Цветни Печатење Обичен Дуксер Со Качулка Вафли Плетени Лабави Удобни Празнични Пуловери
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пију Клиренс Fall Мода Дуксер За Жени, Цветни Печатење Обичен Дуксер Со Качулка Вафли Плетени Лабави Удобни Празнични Пуловери

77" Должина : 74cm / 29.62" Должина : 66cm / 25.➖➖➖??? Добредојдовте Во Продавницата За Висококвалитетна облека ДДА�

DEN 191.20