• Ново
Miaенски Carat Carat T.G.W. СВЕТСКИ СВЕТСКИ СКИ БЛО ТОПАЗ и КАРАТ Т.В. Дијамантски розово злато блиц, позлатен сребрен ореол прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. СВЕТСКИ СВЕТСКИ СКИ БЛО ТОПАЗ и КАРАТ Т.В. Дијамантски розово злато блиц, позлатен сребрен ореол

Buyers rating:
DEN 3007.84

Износ

Овој комплетно дизајниран широк прстен на миабела ореоло има прекрасна гроздобер вибрација. Изработено во сјајно злато злато, позлатено од сребро, овој гламурозен ореол прстен има срцев удар со сина боја на тапаз (8x8mm), затворен во ореол создаден од 20 дијаманти со пад со тревога (G-H, I2-I3 ) во прекрасен широк дизајн на филигран. Засилен со полирана завршница, овој украсен прстен е совршен за специјални прилики. Направете ја вашата следна забава да изгледа брои со тоа што го носи овој прстен. Изработено во розово злато, позлатено од сребро. 2ct. Т.Г.В. Небо - Сини камења од топаз. Скај сина топаз сечење : срце. Sky Blue Topaz Големина : 8x8mm. Поставување на Sky Blue Topaz : поставена од prong, сет на рамки. 1/10 CT. Т.В. Дијамант. Дијамантско сечење : круг. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Големина на дијамант : 0,9х0.9мм. Поставување на дијаманти : Поставете се. Ширина на опсегот : 2,6 мм. Хало прстен. Ноември Роден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Норцолд Напојување Одбор Покритие
  • Ново
Оценка на клиентот:

Норцолд Напојување Одбор Покритие

Замена норкол фрижидер капак за напојување Прелистајте го нашиот широк избор на кујнски производи диза

DEN 1.33
Он. Молња до USB кабел, црн шеврон, 6 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Он. Молња до USB кабел, црн шеврон, 6 '

Напојување! Ние ја извадивме кавгата од полнење, едноставно приклучете го нашето корисно Молња до USB каб

DEN 245.28