• Ново
Сет на сини трговски одделенија мини Божиќни светла 5.5 Просторна - Зелена жица

Сет на сини трговски одделенија мини Божиќни светла 5.5 Просторна - Зелена жица

Buyers rating:
DEN 2383.84

Износ

Карактеристики : Боја : Сини светилки / Зелена жица Број на светилки на жица : 100 Големина на сијалицата : мини растојание помеѓу секоја сијалица : 5,5 "Осветлена должина : 45,5 'Вкупна должина : 46,5' 5,5 " Оловен кабел 5.5 "Опасен кабел Дополнителен производ Дополнителен производ Дополнителен производ Карактеристики : Светлата за комерцијално одделение Супер светли светилки светла се опремени со карактеристика за заклучување на ламбата што ги прави заменливи заменливи и ги спречува да испаднат ако една сијалица го изгори остатокот ќе остане осветлен мерач на жица : 22 содржи конектори од крај до крај што ви овозможува За да поврзете повеќе сетови заедно (поврзете се до 6 комплети) доаѓаат со сијалици за замена и резервни осигурувачи UL наведени за затворено/надворешно користење 120 волти 60 Hertz .4 Amps 48 Watts 100ct сини мини светла. Зелена жица. Конектори од крај до крај. 5,5 "растојание на сијалицата. Светла за комерцијално одделение.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Пријатни Влечки Од Руно Куќа Мемориска Пена Крзнени Влечки За Топла Спална Соба Ѓон Против Лизгање Внатрешни Надворешни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Пријатни Влечки Од Руно Куќа Мемориска Пена Крзнени Влечки За Топла Спална Соба Ѓон Против Лизгање Внатрешни Надворешни

Пикадинис Женска Пријатна Руно Куќа Влечки Мемориска Пена Крзнени Топли Влечки За Спална Соба АнтиЛизг

DEN 319.84
Костим За капење Жени Жени Мода Гроздобер Дами Два Костими За Капење Кокосово Дрво Печатење Костими За Капење Костими За Капење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Костим За капење Жени Жени Мода Гроздобер Дами Два Костими За Капење Кокосово Дрво Печатење Костими За Капење Костими За Капење

Жените Мода Гроздобер Дами Две Парче Костим За Капење Кокос Дрво Печати Костим За Капење Костим За Капе�

DEN 287.84
Стерлинг Сребрена Роза Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стерлинг Сребрена Роза Прстен

Прекрасен, сребрен и розов прстен обложен со родиум Овој прстен има беспрекорно дизајнирана роза како ц

DEN 0.33