• Ново
Ханес Женски Екосмарт Памук-Мешавина Руно Екипажот Дуксер

Ханес Женски Екосмарт Памук-Мешавина Руно Екипажот Дуксер

Buyers rating:
DEN 224.00

Износ

Повлечете ја совршената мешавина на мекост и топлина со овој дуксер од руно за жени. Мек, средна тежина 50% памук / 50% рециклиран полиестер. Дуксер со долги ракави со деколте на екипажот. Ребрестиот раб и манжетните ја задржуваат својата форма. Достапно во различни бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Секојдневен Долг Ракав Плетен Отворен Преден Моден Лабав Елегантен Топол Преголем Нов Плетен Џемпер Кардиган Женски Џемпер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Секојдневен Долг Ракав Плетен Отворен Преден Моден Лабав Елегантен Топол Преголем Нов Плетен Џемпер Кардиган Женски Џемпер

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

DEN 3.00
Дики Памук Панталони, Грофот, Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дики Памук Панталони, Грофот, Пакет

Класичните сликарски Панталони на дики се најпродавани со причина Тешката тежина, 100% ткаенина за памуч�

DEN 2.33
Жените Печатат Јога Панталони Контрола На Стомакот Плен Хеланки Слаби Панталони За Јога Трчање Пилатес Вежбање Во Теретана Трчање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Печатат Јога Панталони Контрола На Стомакот Плен Хеланки Слаби Панталони За Јога Трчање Пилатес Вежбање Во Теретана Трчање

Големина : С Половината : 68см / 26.77" Колк : 92см / 36.22" Должина : 94см / 37.01" Големина : М Половината : 72см / 28.35" Колк

DEN 247.20