• Ново
Колекција Стерлинг Сребрен Ашер Исечете го сафир и дијамантски акцент прстен за ангажман на невести - сина

Колекција Стерлинг Сребрен Ашер Исечете го сафир и дијамантски акцент прстен за ангажман на невести - сина

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Прегрнете модерен пресврт на цело време класичен невестински стил. Богата сина боја исечена природна сафир скапоцен камен е поставен во центарот со помали сини сафири со сини дијаманти, поставени по опсегот, опкружена со кросовер ореол на создадени бели сафири. Овие скапоцени камења се индивидуално поставени во стерлинг сребро, со уникатна дизајнерска галерија со дво-тон SL колекција за да создадат прекрасен прстен внатре и надвор. Овој прстен е дизајниран од SL колекција со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на SL Collection се открива преку скриен кафеав дијамант (0,02 CT) поставен во шипката на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен има затворена под-галерија за удобност со удобност со уникатно лого на SL-колекцијата со жолто позлатено SL. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. SL колекција Стерлинг Сребрен Ашер Исечете го Сафир и Дијамант Акцент прстен за ангажман на невести - Сина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Слатка за слабеење на половината
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слатка за слабеење на половината

"Уникатната ткаенина на так е супер тенка и дише сепак цврсто го држи во стомакот како што сте имале сто�

DEN 271.84
Деца Девојки Момчиња Дуксери Облека За Ноќта На Вештерките Печатење Со Букви Од Тиква Вратот На Екипажот Пуловери За Мали Деца
  • Ново
Оценка на клиентот:

Деца Девојки Момчиња Дуксери Облека За Ноќта На Вештерките Печатење Со Букви Од Тиква Вратот На Екипажот Пуловери За Мали Деца

Деца Девојки Момчиња Дуксери Облека За Ноќта На Вештерките Печатење Со Букви Од Тиква Вратот На Екипажо

DEN 0.67
Ringside Compational Boxing Headgear, злато, мало
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ringside Compational Boxing Headgear, злато, мало

Шефот за боксерски боксерски рингли е одобрен за конкуренција од страна на САД боксот и е најверната гл�

DEN 0.33