• Ново
Wybzd Појавување На Семејството Божиќ Пижами Сет Семејство Божиќ Pjs Појавување Сетови Божиќ Печатени Врвот И Панталони Облека За Спиење Сетови

Wybzd Појавување На Семејството Божиќ Пижами Сет Семејство Божиќ Pjs Појавување Сетови Божиќ Печатени Врвот И Панталони Облека

Buyers rating:
DEN 212.00

Износ

Појавување На Семејни Божиќни Пижами, Раглан Блузи Со Долги Ракави + Цртани Панталони Во Собата . Тато : . Големина (см/во). St Bust : t108t/42.52 пресврт : t70t/27.56 t Hip : t112t/44.09 . Мt Bust : t112t/44.09 пресврт : t75t/29.53 t Hip : t116t/45.67 . Lt Bust : t116t/45.67 пресврт : t80t/31.50 t Hip : t120t/47.24 . XLt Bust : t122t/48.03 пресврт : t85t/33.46 t Hip : t124t/48.82 . XXLt Bust : t128t/50.39 пресврт : t90t/35.43 t Hip : t128t/50.39 . Мамо : . Големина(см/во)tttttt tt t t t. t t95t/37.40 пресврт : t65t/25.59 t Hip : t100t/39.37 . Мt Bust : t100t/39.37 пресврт : t70t/27.56 t Hip : t105t/41.34 . Lt Bust : t105t/41.34 пресврт : t75t/29.53 t Hip : t110t/43.31 . XLt Bust : t110t/43.31 пресврт : t80t/31.50 t Hip : t115t/45.28 . XXLt Bust : t115t/45.28 пресврт : t85t/33.46 t Hip : t120t/47.24 . Дете : . Големина(см/во)tttt T T T. Возраст : t2 Годиниtt Bust : t61t/24.02 пресврт : t46, 5t/18.31 t Hip : t62, 5tt/24.61 . Возраст : t3-4 Годиниtt Bust : t65t/25,59 пресврт : t49t/19,29 t Hip : t66, 5tt/26,18 . Возраст : t4-5 годиниtt Bust : t69t/27.17 пресврт : t51, 5t/20.28 t Hip : t70, 5tt/27.76 . Возраст : t6-7 годиниtt Bust : t73t/28,74 пресврт : t53t/20,87 t Hip : t74, 5tt/29,33 . Возраст : t8-9 годиниtt Bust : t77t/30.31 пресврт : t55, 5t/21.85 t Hip : t82, 5tt/32.48 . Возраст : t10-11 годиниt Bust : t81t/31.89 пресврт : t58t/22.83 t Hip : t88, 5tt/34.84 . Возраст : t11-12 годиниt Bust : t85t/33.46 пресврт : t60, 5t/23.82 t Hip : t94, 5tt/37.20 . Возраст : t13-14 годиниt Bust : t89t/35.04 пресврт : t63t/24.80 t Hip : t100, 5t/39.57 . Бебе : . Големина(см/во)ttttt T T T T. Возраст : t0-6 Месециtlengh : t56t/22.05 t Bust : t53t/20.87 tsleve : t34t/13.39 . Возраст : t6-12 Месециtlengh : t63t/24.80 t Bust : t56t/22.05 tsleve : t36t/14.17 . Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t68t/26.77 t Bust : t58t/22.83 tsleve : t38t/14.96 . Возраст : t18 - 24 Месециtlengh : t74t/29.13 t Bust : t60t/23.62 tsleve : t40t/15.75 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Бои : Црна Црвена. Вклучен Пакет : . 1 х Возрасни Врвови. 1 х Возрасни панталони. Или. 1 х Дете Врвови. 1 х Дете панталони. Или. 1 х Бебе Комбинезон. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Пријателски за кожата, дише и лесен, брзо сушење и издржлив, ја задржува својата форма по миењето. Карактеристика : комплетот пижами доаѓа во големини за тато, мама, дете и бебе за изглед кој одговара совршено за време на празниците. Ве молиме купете ја секоја големина поединечно. Дизајн : Симпатична семејство појавување пижами, придонесе за зголемување на меѓусебните чувства. Класичното печатење со букви и едноставната колокација на бои го прават совршен за зимски одмор. Подарок : Вашите деца и членовите на семејството ќе го сакаат овој удобен комплет за облека за спиење. Тоа ќе биде одличен подарок За Божиќ, роденден, Нова година или какви било други посебни денови. Повод : Погоден За спиење, фотографии, забава, слободно време, прослава, лежење на филмска ноќ, собири, традиции за давање подароци и појадок со семејството итн.

Карактеристики

Производи во категоријата