• Ново
Отстранувајќи Ги Модните Жени од Рамото Ременот За Шпагети Без Ракави Врвовите На Резервоарот За Камизола Без Грб Секојдневна Секси Пругаста Лабава Фит Блуза

Отстранувајќи Ги Модните Жени од Рамото Ременот За Шпагети Без Ракави Врвовите На Резервоарот За Камизола Без Грб Секојдневна

Buyers rating:
DEN 313.44

Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Информации за производот : Материјал : 97% Полиестер,3% Spandex Colors : Црна,Жолта,Green Size : S,M,L,XL,2xlsleve : Decklessneckline : Надвор Од Шаблонот На Рамената : Должина На Пруги : Редовно Вклопување : Loose Fit Style : Секојдневен,Сексисезона : Лето; Цела Сезона : Дома, Одмор, Патување, Работа, Датум, Училиште, Улица, Забава, Плажа, Вклучен Пакет За купување : 1 * Женски Резервоари Предлагаат : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Рачно перење или машинско перење во вода со ниска температура, користејќи благ сапун, без белило. Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс. Лесен, дише, мек, опуштен и удобен за носење. кул-сува ткаенина ја отстранува потта и се суши навистина брзо за да ве излади. Дизајн : Секојдневен секси стил, врв на резервоарот за камизола за жени, ладно ременче за шпагети без ракави без грб лабави врвови на резервоарот. Прилика : кошулите Без Ракави се погодни за секојдневен изглед и сите прилики, како што се дома, одмор, патување, работа, состанок, училиште, улица, забава, плажа, шопинг. Тоа ќе биде убава опција за активности на отворено или внатре во летните денови или Денот на Независноста. Натпревар : женските резервоари се шик за спарување со модни фармерки, здолништа со хеланки, шорцеви или долги панталони во летниот ден, ќе привлечете внимание на другите кога ќе ги носите овие модни врвови во летните денови. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00