• Ново
Женски Тренингот Салата Шорцеви Летни Шорцеви Солидна Црна Л

Женски Тренингот Салата Шорцеви Летни Шорцеви Солидна Црна Л

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Големина : С САД : 2 ЕУ : 30 Половината : 48см/18.90" Колк : 76-80см/29.92-31.50" Должина : 20см/7.87" Големина : М САД : 3 ЕУ : 31 Половината : 50см/19.69" Колк : 82-86см/32.28-33.86" Должина : 21см/8.27" Големина : Л САД : 4 ЕУ : 32 ПОЛОВИНАТА : 62СМ/24.41" колк : 88-92см/34.65-36.22" должина : 22см/8.66" женска пролетна и летна секси Перспектива Шуплива ЕДНОБОЈНА ШЕМА Плетени шорцеви три точки плажа панталони карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен, Тренд и Моден дизајн, Цела Сезона за Носење. 2.Материјал : Изработен од ткаенина,лесен мек и удобен. 3.Стил : Мода И секојдневен Удобен, за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Полиестер,Тип На Памучна Шема : Декорација На Чиста Боја : Нема Стил : Секојдневна, Модна Должина : Кратко Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Суви Женски Тренингот Шорцеви Летни Шорцеви Солидна Црна Л. Женски Пролет И Лето Секси Перспектива Шупливи Еднобојни Шарени Шорцеви Три точки Плажа панталони. Натпревар : летни шорцеви со Висок Струк жените одлично се совпаѓаат со маици, блузи за резервоари, тесни блузи, лабави јакни, кошули за сонце, кошули, дуксери, дуксери, сандали, патики итн. Совет за перење : машинско перење, против избледување и против пилинг, не избелувајте. Совети : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате; ве Молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ge® -операциран врата од врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ge® -операциран врата од врата

GE 19303 оперирана врата од вратата; оперативна сатенска никел врата од врата; Лесен за инсталирање, не е по�

DEN 479.84
Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26" Висина, продадени како 1 по пакет Ова е целосно прир�

DEN 1.00