• Ново
Брглопф Женски Врвови Од Тантела Кошули Со Долг Ракав V Врат Капчиња Сатенска Блуза Секојдневни Лабави Лесни Блузи

Брглопф Женски Врвови Од Тантела Кошули Со Долг Ракав V Врат Капчиња Сатенска Блуза Секојдневни Лабави Лесни Блузи

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Нашата ПродавницаБрглопф!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексгендер : Жени, Дама, Женска Должина : Долг Ракав : Мода, Секојдневен, Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Карактеристики : ткаенината е еластична и мека, што дефинитивно ќе ве стопли и пријатно кога времето ќе стане студено и ладно кога времето ќе се загрее.Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници. Симпатична и шарени,ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Материјал : Спандекс + Полиестер.Долг Ракав, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. Излегување, забава, клупска работа, најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Нега на облека : Препорачајте рачно перење или машинско перење со ладна вода, поставете рамно на суво или суво чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте. Карактеристики : облечени врвови за жени женски блузи облечени обични врвови бели блузи за тенкови жени врвови со кратки ракави за жени од врвовите на рамената за жени кадифени врвови за жени блузи за резервоари божиќни блузи за жени врвови за одмор за жени обични врвови за есенски тренинзи женски блузи дами блузи и блузи женски блузи и блузи облечени женски врвови светкави врвови за жени блузи за жени вафли плетени врвови за жени женски тренингот врвови. Карактеристики : врвови со кратки ракави за жени ноќно излегување портокалови врвови за жени врвови со светки слатки зимски врвови за жени облечени блузи за жени за вечерна забава врвови со светки за вечерни забави за жени женски врвови со кратки ракави облечени секојдневни модни врвови за жени обични летни жени облечени блузи и блузи ками тенкови за жени исечени врвови на резервоари бели врвови женски атлетски врвови врвови со кратки ракави за жените отсечени врвови за жени плус големина врвови за жени паѓаат жени врвови на желка за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гријанлок Машки Маици Маици Со Кратки Ракави Маици Ревер Вратот Класичен Фит Поло Маица Патент Мажи Обични Шарени Атлетски Јака
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гријанлок Машки Маици Маици Со Кратки Ракави Маици Ревер Вратот Класичен Фит Поло Маица Патент Мажи Обични Шарени Атлетски Јака

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневн

DEN 244.80
Шприц Ксилитол Нане - по пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шприц Ксилитол Нане - по пакет

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 2.67
Санрио Куроми Автомобил Перница Каваи Мимелоди Цртан Филм Кадифен Перница Перница Автомобил Потпирач За Глава Безбедносен Ремен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Санрио Куроми Автомобил Перница Каваи Мимелоди Цртан Филм Кадифен Перница Перница Автомобил Потпирач За Глава Безбедносен Ремен

Категорија : Автомобил Перница материјал : ПП памукстил : цртан филм боја : Mymelody Color : куромикуроми лумбал�

DEN 0.67
Вајт-Роџерс Фан Контрола 5Д51-35
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вајт-Роџерс Фан Контрола 5Д51-35

Заменете го оштетениот или неисправниот дел со Овој Вентилатор и Ограничете ја Контролата 5"...

DEN 1.00