• Ново
ПЕКАРНИЦА БО 4ПК ДЕДО МРАЗ ПРАЗНИЧНИ МЕДОВИ

ПЕКАРНИЦА БО 4ПК ДЕДО МРАЗ ПРАЗНИЧНИ МЕДОВИ

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Облечете ги вашите домашни задоволства за убава презентација со Овие Пекарски Кутии Празнични Медови На Дедо Мраз. Изработени се од висококвалитетна хартија и имаат шарена графика со хавајска тема. Овие кутии безбедни за храна имаат прозорец за гледање што му овозможува на приемникот да ѕирне во добрите внатре. Тие мерат 5 "х 5" х 6 " и лесно се собираат. Можете да ги користите за чување колачиња, колачи, пусти, мафини и многу повеќе. Кутија За Пекари, 4-Пакувајте Ги Празничните Медови На Дедо Мраз : 4-сметајте кутии за пекари безбедни за храна. Мерки 5 "х 5" х 6 " (кога ќе се соберат). Партија корист кутии со прозорец за гледање. Изработени од висококвалитетна хартија. Хавајски-тема печатење. Забава за домашни задоволства како колачиња, кекси, мафини и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 159.84