• Ново
Ориентален Мебел Мацу Дрво И Бамбус Шоџи Фенер Маса Светилка, декоративен предмет, ориентален дизајн, секоја пригода, секоја соба

Ориентален Мебел Мацу Дрво И Бамбус Шоџи Фенер Маса Светилка, декоративен предмет, ориентален дизајн, секоја пригода, секоја

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Богата со текстура и традиционална Азиска привлечност, Овој Ориентален Мебел Мацу Дрво И Бамбус Шоџи Фенер Светилка за Маса е идеален како акцентно светло. Комбинацијата од расцепен бамбус, оризова хартија и конзерва со кибрит му даваат изглед на оваа столна ламба. Потребна е една сијалица од 40 вати, не е вклучена. Ориентален Мебел она што започна во 1985 година како едноставна продавница за малопродажба во Натик, Маса., сега процвета Во Ориентален Мебел, еден од најголемите онлајн трговци на мебел, подароци и додатоци. Компанијата го чешла светот за убави, квалитетни производи и увезува предмети директно од целиот свет со цел да ги намали трошоците за клиентите. Со широк спектар на достапни производи, Ориенталниот Мебел нуди карактеристични решенија за дизајн за домашниот декоратор со стил. 14 " Мацу Дрво И Бамбус Шоџи Фенер : Уникатно убава маса врвот акцент светилка. Рачно изработена со дрво, хартија, конзерва и бамбус столб. Користи стандардна сијалица ВО САД со кабел за напојување одобрен ОД УЛ, прекинувач и штекер. Боја : мулти. Материјал : бамбус, шоџи хартија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Даудл Сложувалка - Мауи-Парче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Даудл Сложувалка - Мауи-Парче

Мауи многумина го сметаат за најдобар остров на Хаваи поради мешавината на забавни одморалишта и градо�

DEN 1.33
Уникатен Разбој Хелиос Утопија Тепих Темно Сина Беж 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатен Разбој Хелиос Утопија Тепих Темно Сина Беж 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска

Потресениот изглед на Овие Теписи За Собирање Утопија ќе му даде карактеристичен изглед на вашиот дом...

DEN 1200.00