• Ново
Ориентален Мебел Мацу Дрво И Бамбус Шоџи Фенер Маса Светилка, декоративен предмет, ориентален дизајн, секоја пригода, секоја соба

Ориентален Мебел Мацу Дрво И Бамбус Шоџи Фенер Маса Светилка, декоративен предмет, ориентален дизајн, секоја пригода, секоја

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Богата со текстура и традиционална Азиска привлечност, Овој Ориентален Мебел Мацу Дрво И Бамбус Шоџи Фенер Светилка за Маса е идеален како акцентно светло. Комбинацијата од расцепен бамбус, оризова хартија и конзерва со кибрит му даваат изглед на оваа столна ламба. Потребна е една сијалица од 40 вати, не е вклучена. Ориентален Мебел она што започна во 1985 година како едноставна продавница за малопродажба во Натик, Маса., сега процвета Во Ориентален Мебел, еден од најголемите онлајн трговци на мебел, подароци и додатоци. Компанијата го чешла светот за убави, квалитетни производи и увезува предмети директно од целиот свет со цел да ги намали трошоците за клиентите. Со широк спектар на достапни производи, Ориенталниот Мебел нуди карактеристични решенија за дизајн за домашниот декоратор со стил. 14 " Мацу Дрво И Бамбус Шоџи Фенер : Уникатно убава маса врвот акцент светилка. Рачно изработена со дрво, хартија, конзерва и бамбус столб. Користи стандардна сијалица ВО САД со кабел за напојување одобрен ОД УЛ, прекинувач и штекер. Боја : мулти. Материјал : бамбус, шоџи хартија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84