• Ново
Скара Оган Мат Огноотпорни Топлина Отпорни Мат Палубата Двор Отворено Кат

Скара Оган Мат Огноотпорни Топлина Отпорни Мат Палубата Двор Отворено Кат

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Опис : *Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.*Огнена Подлога За Скара Огноотпорна Подлога Отпорна На Топлина Палуба Двор Надворешен Под*ткаенината Од Фиберглас рефлектира до 95% топлина од пожарот во дворот кој има одлична топлинска изолација и огноотпорен.*Композитна ткаенина од стаклени влакна обложена со силиконски влакна со супериорна отпорност на топлина до 1800°F, отпорна на пламен и водоотпорна.* Заштитете ја површината на вашиот двор од изгореници, оштетување на топлина, деформација на топлина, истурање маснотии итн.*Пренослив и лесен, лесен за складирање и транспорт.*Костум за печки за скара, камини, печки, микробранови печки, индукциски шпорети, котли за топла вода итн.Спецификација : Материјал : Фиберглас Големина : 39*72 инчи боја : Црн Пакет вклучува : 1*Огноотпорна патнота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна

Овој ромпер без ракави за бебиња е украсен со чипка и има сладок дизајн на лак Атрибут На Производот Мат�

DEN 199.52
ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога
  • Ново
Оценка на клиентот:

ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога

1 изработен е од полиестер, сурови влакна и Задебелена Оксфордска ткаенина со водоотпорна обвивка, која

DEN 0.67
Женски Панталони Секојдневен, Женски Секојдневен Тренинг Широки Панталони За Нозе Со Џебови Копчиња За Истегнување На Хеланки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Панталони Секојдневен, Женски Секојдневен Тренинг Широки Панталони За Нозе Со Џебови Копчиња За Истегнување На Хеланки

божиќ 2022 кошула жени божиќни кошули со долги ракави женски божиќни кошули со долги ракави фустани маици

DEN 255.84