• Ново
Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна Облека

Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна

Buyers rating:
DEN 199.52

Износ

Овој ромпер без ракави за бебиња е украсен со чипка и има сладок дизајн на лак. Атрибут На Производот. Материјал : Полиестер. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Големина(см)ttttt t. 80t Length : t42, 5t Bust : t50t Возраст : t6-9 Месеци. 90должина : t45tt Bust : t52t Возраст : t9 - 12 Месеци. 100tlengh : t47. 5t Bust : t54t Возраст : t1-2 Години. 110tlengh : t50tt Bust : t56t Возраст : t2-3 Години. 120должина : t52, 5t Bust : t58t Возраст : t3-4 Години. Големина (инч)ttttt t. 80t Length : t16, 73 t Bust : t19, 69 t Возраст : t6-9 Месеци. 90должина : t17, 72 t Bust : t20, 47 t Возраст : t9 - 12 Месеци. 100tlengh : t18, 70 t Bust : t21, 26 t Возраст : t1-2 Години. 110tlengh : t19. 69 t Bust : t22. 05 t Возраст : t2-3 Години. 120t Length : t20, 67 t Bust : t22, 83 t Возраст : t3-4 Години. Пакет : 1*Ромпер. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-комбинезонот за бебиња е изработен од полиестерски материјал. Тој е мек и удобен за носење, дише и пријателски за кожата и е безопасен за кожата на бебето. Сладок стил-облогата од Тантела создава шик изглед, верзија со висок струк и слатка декорација со лакови го прават вашето бебе послатко. Специјално дизајниран-овој живописен летен комбинезон ја освежува гардеробата на вашата девојка. Дизајн без ракави, кул за носење, модерен и разноврсен. Интимни детали-проширеното меѓуножје го прави бебето поудобно, а дизајнот на декорацијата на чипка го прави бебето да изгледа слатко и слатко. Многу прилики-симпатичен комбинезон за бебиња, многу погоден за секојдневно носење, играње облека, облека за забави или свечени прилики. Погоден е и како роденденски подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички

комплет за долна облека од тантела женска долна облека за чипка женски комплет за долна облека од танте�

DEN 86.40
Рачно изработен Фаќач На Соништа Со Камења И Монистра Домашна Спална Соба Автомобил Декор Подарок За Деца Возрасни, Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рачно изработен Фаќач На Соништа Со Камења И Монистра Домашна Спална Соба Автомобил Декор Подарок За Деца Возрасни, Виолетова

Главен Материјал : Пердув Големина : Како Што Покажува Сликата Количина : 1 ПАРЧИЊА Карактеристики : Висо�

DEN 2.00
Секси Танц Жени Широки Панталони Долги Панталони Со Висок Струк Боемски Костим За Играње Панталони Панталони Со Цврста Боја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Танц Жени Широки Панталони Долги Панталони Со Висок Струк Боемски Костим За Играње Панталони Панталони Со Цврста Боја

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Широк Костим За Играње Нозе, До�

DEN 399.84
Лето Миленичиња Само Ладење Мат-Кучиња Мачки Перат Мраз Свила Ладење Мат, Дише Миленичиња Гајба Перница Спиење Рампа За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лето Миленичиња Само Ладење Мат-Кучиња Мачки Перат Мраз Свила Ладење Мат, Дише Миленичиња Гајба Перница Спиење Рампа За Кучиња

За Оваа Ставка Стил На Перење : Механичко Перење Карактеристика : Ладење Модел : Цврст Материјал : Влакна.

DEN 1.00