• Ново
Џемпер За Жени Симпатична Графичка Лабава Туника Кошула Обични Пуловер Џемпери Зимски Топли Врвови

Џемпер За Жени Симпатична Графичка Лабава Туника Кошула Обични Пуловер Џемпери Зимски Топли Врвови

Buyers rating:
DEN 639.68

Износ

Дизајн : Дебелина На Жакард : дебелина На Средна Волна : груба технологија на волнена вода : форма На Комбинација На Плетење : едноделен сет стил : Лежерен Стил : Пуловерверзија : Лабава јака : тркалезна должина на ракавот : Долги ракави должина : обичен стил (50 см < должина и 65 см)Боја : Сива, црна, сина, Бургундиза : С,М,Л,ХЛ,ххл,Хххслсоодветна Возраст : 25-29 години содржина на главните компоненти на ткаенината : 71-80% белешки : 1.Ве молиме дозволете 1-3см во се разликува поради рачно мерење. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. ●Уникатни Модни Дизајни●џемперите за жени се дизајни за печатење на срцето со долги ракави на екипажот, многу модерни и симпатични. ● Висококвалитетен Материјал ● 100% Акрилик.Женската ткаенина за џемпери е многу мека и лесна,многу топла и добра за носење во fall или зима. ①Одговара На Сите Прилики. Овој џемпер на вратот на екипажот одговара на секојдневна облека, улица, дневно, одмор, забава, училиште, канцеларија итн. Совршено носење со слаби фармерки или хеланки и чизми за да направите едноставен изглед за убавина. ●Најдобар Подарок}овие плетени џемпери се најдобриот избор за подарок за љубовник или девојка на нивниот Роденден, Божиќ или Денот на Вљубените за да ја изразат својата љубов. женски џемпер плетен џемпер женски буци џемпер женски џемпер за женски џемпер за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме

ГОЛЕМИНА : и половината (големина на екранот на производителот : 71 см ~ 77 см); ГОЛЕМИНА : 2xl половината (прои

DEN 1310.88
Комбинезони За Жени Летен Комбинезон Без Ракави Против Вратот Трегери Со Цврста Боја Летен Ромпер Камизола Суспендиран Комбинезон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Летен Комбинезон Без Ракави Против Вратот Трегери Со Цврста Боја Летен Ромпер Камизола Суспендиран Комбинезон

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM Откријте го светот на модата СО RE

DEN 199.52
Женски Панталони Секојдневен, Женски Секојдневен Тренинг Широки Панталони За Нозе Со Џебови Копчиња За Истегнување На Хеланки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Панталони Секојдневен, Женски Секојдневен Тренинг Широки Панталони За Нозе Со Џебови Копчиња За Истегнување На Хеланки

божиќ 2022 кошула жени божиќни кошули со долги ракави женски божиќни кошули со долги ракави фустани маици

DEN 255.84
Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички

комплет за долна облека од тантела женска долна облека за чипка женски комплет за долна облека од танте�

DEN 86.40