• Ново
Clearвори Ел Јасно Печат Во Собата 4 X6 - Повеќе Партиски Животни, Пк 1 ,eryвори Ел

Clearвори Ел Јасно Печат Во Собата 4 X6 - Повеќе Партиски Животни, Пк 1 ,eryвори Ел

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Avвори Ел-Јасни Марки. Овие јасни марки ја олупат нивната подлога и се држат до секој акрилен блок што прави лесно печат. Едноставно нанесете го вашето омилено мастило и печат јасни јасни слики. Тие се направени од 100% фото-полимер кој е без латекс, без фталат, нетоксичен и биоразградлив. Овој пакет содржи Повеќе Партиски Животни : збир од дваесет и шест јасни марки на подлога од 6х4 инчи. Карактеристики Зачувување На Ел Чист Печат, Повеќе Партиски Животни Направени Во USASpecifications Dimensions : 0,15" H x 8,98" W x 4,02" LWeight : 0,07 lbs - SKU : NMG300921 Avery elle Јасно Печат Сет, 4 "x 6", Повеќе Партиски Животни : Едноставно нанесете го вашето омилено мастило и печат јасни јасни слики. Тие се направени од 100 проценти фото-полимер кој е без латекс, без фталат, нетоксичен и биоразградлив. Овој пакет содржи Повеќе Партиски Животни : збир од 26 јасни марки на подлогата од 6" х 4". Достапно во различни дизајни (секој продаден одделно).

Карактеристики

Производи во категоријата

Печат на црвена гума на Тим Холц
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печат на црвена гума на Тим Холц

Ако ги сакате еклектичните, гроздобер слики за вашите хартиени занаети, овие марки на црвената гума на Т

DEN 129.44
Пени Црна Јасни Марки-Посебни Мисли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пени Црна Јасни Марки-Посебни Мисли

Пени ЦрноТ За Транспарентни Јасни Марки Овие јасни марки се лесни за употреба со кој било акрилен блок (�

DEN 207.84