• Ново
Печат на црвена гума на Тим Холц

Печат на црвена гума на Тим Холц

Buyers rating:
DEN 129.44

Износ

Ако ги сакате еклектичните, гроздобер слики за вашите хартиени занаети, овие марки на црвената гума на Тим Холц се додатоци што мора да имаат во вашата колекција. Печат на црвена гума на Тим Холц : Секој печат на црвена гума е монтиран на индексиран блок од дрво за зафат и има печатена слика на врвот за лесно поставување. Овој пакет содржи еден печат со црвена гума монтиран од дрво.

Карактеристики

Производи во категоријата

Брат Печат Стартер Комплет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Брат Печат Стартер Комплет-

Овој комплет има се што ви треба за да создадете единствени јасни марки! Овој пакет од 7х8, 5х1, 25 инчи содр�

DEN 1.33
Куќа Се Зголеми Јасни Марки 6 х4-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куќа Се Зголеми Јасни Марки 6 х4-

КајзеркрафтКуќа Се Зголеми Јасни Марки Јасните марки се лесен начин за додавање на потпишани слики во п

DEN 303.84