• Ново
Печатење Персонализирани Икони За Љубовни Теми Тркалезен Гумен Печат Само Мастило Стампер-Црно

Печатење Персонализирани Икони За Љубовни Теми Тркалезен Гумен Печат Само Мастило Стампер-Црно

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

✤ Овој оглас е за висококвалитетно самозапишување (исто така наречено Претходно) Печатење Икони За Љубовна Тема Мини Печат што трае повеќе од илјадници впечатоци за печат пред да треба повторно да се потпише. ✤SKU-PR12-LV1-BLACK-60 = = = СПЕЦИФИКАЦИИ = = = Name Име На Брендот : Printtoo. ✤ Печатење со Само Мастило Премногу Гумен Печат со изберете икона за кутија како што е прикажано на сликата. ✤ Како Да Нарачате : можете да изберете Која Било икона За Љубовна Тема од паѓачкото мени. Мал број се споменува во секоја икона на кутијата. Изберете го бројот на кутијата што сакате да го купите и изберете го истиот број на кутијата од дадената паѓачка за да ја поставите нарачката. ✤ Приближна Област На Впечаток : Некаде помеѓу 10 мм-12 мм. ✤ Пред-потпишан за илјадници впечатоци повторно мастило. ✤ Се одликува со еднострана подлога за мастило. ✤ Време На Производство На Печат : 2-3 Работни Дена. ✤ Пред-потпишан за илјадници впечатоци повторно мастило. ✤ 100% Задоволство Загарантирана. ➽ Ние нудиме различни Мастило Боја Опција за продажба. Можете да ја изберете саканата опција За Боја На Мастило додека ја поставувате вашата нарачка : Black Црно. Blueк Блу. ➌ Црвено. ➍ Виолетова. Овој оглас е за висококвалитетно самозапишување (исто така наречено Претходно) Печатење Икони За Љубовна Тема мини Печат што трае повеќе од илјадници впечатоци за печат пред да треба повторно да се потпише. Приближна Област На Впечаток : Некаде помеѓу : 10 мм - 12 Мм Има еднострана подлога за мастило Претходно потпишана за илјадници впечатоци повторно мастило. КАКО ДА НАРАЧАТЕ : можете да изберете Која Било икона За Љубовна Тема од паѓачкото мени. Мал број се споменува во секоја икона на кутијата. Изберете го бројот на кутијата што сакате да го купите и изберете го истиот број на кутијата од дадената паѓачка за да ја поставите нарачката. БОЈА НА МАСТИЛО : Црна/ Сина/Црвена/Виолетова. Можете да ја изберете потребната боја на мастило од дадената варијација. "Ќе добиете ""Упатства За Употреба И Нега ""со нарачката за печат како што е прикажано на една од сликата".

Карактеристики

Производи во категоријата

Пени црна гума печат 2. x4. - Очекува
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пени црна гума печат 2. x4. - Очекува

Пени црнодрво монтирани гумени марки Пени црни марки имаат висококвалитетни слики во црвена гума со по�

DEN 1.67
Дизајнерски фолии розов удар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајнерски фолии розов удар

Дизајнер фолии розов удар Инстант Блинг! Користете лице нагоре со двострани лепила за инстант резултат�

DEN 2.67
Пени Црна Јасни Марки-Посебни Мисли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пени Црна Јасни Марки-Посебни Мисли

Пени ЦрноТ За Транспарентни Јасни Марки Овие јасни марки се лесни за употреба со кој било акрилен блок (�

DEN 207.84
Англиски Стампер За Бележници Со Само мастило За Деца Поштенски Марки За Играчки Детски Печат Фотосензитивна Награда За Поглавје
  • Ново
Оценка на клиентот:

Англиски Стампер За Бележници Со Само мастило За Деца Поштенски Марки За Играчки Детски Печат Фотосензитивна Награда За Поглавје

Шема : 4 Стилови Големина на производот : 66мм 33мм Боја На Производот На Школка : Случајна Боја Име На Прои�

DEN 2.67
Licenter lices stamper на ролери за свињи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Licenter lices stamper на ролери за свињи

Вашето дете може да украси скоро сè со својот омилен лик со набавка на лиценциран стампер на ролери на Pep

DEN 191.84