• Ново
Графичко време за цветање марки за прицврстување

Графичко време за цветање марки за прицврстување

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Хемптон уметност-графички 45 време да цветаат марки за прицврстување. Овој сет има различни забавни дизајни кои ќе го додадат тој дополнителен допир на голем број на проекти. Марковите се црвена гума на сива лепенка пена. Овој пакет содржи најразлични немонтирани марки на еден лист за поддршка на 8x4 инчи. Достапно во најразлични дизајни, секоја се продава одделно. Увезени. Графички 45 Време да цветаат марки за прицврстување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја

Описпечатете слоеви на боја за да создадете блескави дрвја за сите сезони со овие јасни печати за дизај�

DEN 2.00
Печат на црвена гума на Тим Холц
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печат на црвена гума на Тим Холц

Ако ги сакате еклектичните, гроздобер слики за вашите хартиени занаети, овие марки на црвената гума на Т

DEN 129.44