• Ново
Bouanq Женски Копче Желка Крава Вратот Асиметрични Полите Заврши печатени џемпери за жени Туника V Вратот Повик Пуловер Блузи Врвови

Bouanq Женски Копче Желка Крава Вратот Асиметрични Полите Заврши печатени џемпери за жени Туника V Вратот Повик Пуловер Блузи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Женски Вратоврска Боја Печатени Вез Чипка Јака Долг Ракав Пуловер Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : долги ракави што одговараат на бојата, тркалезен врат, страничен пресек, долг дизајн на корсет2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Совршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забава, плажа,одмор, канцеларија 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и еластичен; рачно перење во ладна вода / закачете ги информациите за сув производ : пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,Забавен материјал : Памучен : Секојдневен,Моден,Крпеница : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Топ Блуза Желка Кравји Џемпер За Вратот Со Детали За Копчињата,Цврст Модел,долг ракав,кросовер асиметрични заврши пуловер џемпер. Асиметрични завиткајте џемпер блузи со копче погоден за жени, дами,јуниори или девојки,што И Да Работите,Излегувате,Пазарувате,Дома,Одмор,Канцеларија, Училиште или секојдневен секојдневен изглед. Секси v-деколте. Дами кошули долг ракав. Женски врвови со долги ракави плус големина со блузи со раб/печатење со цветни дезени/туника за вратот Хенли В/ врвови за Мајчинство, плисирани напред и назад за стилски дизајн, исто така, го кријат стомакот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Кошули За Жени Тенок Врвот Кошула Долги Ракави Дупка Шарени У-Вратот Врвот Копчиња Маица Врвот Мека Повик Блуза Врвот Блуза

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 284.16
Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички Отпечатоци Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички Отпечатоци Вратот На Екипажот

KSCYKKD Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички О�

DEN 399.84