• Ново
С. Поло Асн. Маица за џеб на вратот на машка екипа

С. Поло Асн. Маица за џеб на вратот на машка екипа

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Совршена мета за вашиот активен живот - само фрлете го американскиот Поло Асн. Машка маица за џеб на вратот на екипажот, и одете! Одликувајќи се со опуштено вклопување и едноставно украсено со џеб од градите, тоа е она што ќе го достигнете за време и повторно. Добијте го во повеќе бои, така што секогаш имате подготвени да ги носите. Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина на екипажот на екипажот; кратки ракави. Мало зашиено лого на горниот лев џеб на градите. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% памук. Машината што се мие. Увезено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки кратки ракави за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки кратки ракави за мажи

Класичен од почеток до крај, ќе го сакате овој кратки ракави со кратки ракави за мажи во секоја боја Опуш

DEN 1.67
Премиум маица на Ли Машка, пакувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со овој памук со кратки ракави со памук на Ли Преми�

DEN 1.00
Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 2.67
Пакет маица за перформанси за мажи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пакет маица за перформанси за мажи

100% плетен полиестерски дрес; Етикета за пренос на топлина; Aqua FX ® за прикриени својства; Fresh Care ® за антим�

DEN 1.00