• Ново
Авиа Девојки 4-Џогер Спортски Панталони

Авиа Девојки 4-Џогер Спортски Панталони

Buyers rating:
DEN 240.00

Износ

На гардеробата на секоја девојка и треба елегантна и едноставна тренерка. Оваа Тренерка За Авиа е спортски избор, во класична боја со мат сјај, залепена на нозете. Дното на тренерката има џеб за лепенка одзади. Рециклирајте ткаенина. Мат сјај трим. Поштенски преден врв со растеглив раб за подобрено вклопување. Врвот има страничен џеб и ребрести јаки и манжетни. Страничен Џеб. 45% ПОЛИЕСТЕР 55% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР. Машинско перење ладно со слични бои. Само не-хлор белило кога е потребно. Падне сува медиум. Средно железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчињаys Зима Цртан Филм Печатење Памук Панталони Со Долги Ракави Пуловер Обл�

DEN 319.68