• Ново
Атлетски работи џемпер руно пуловер

Атлетски работи џемпер руно пуловер

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Додадете дополнителен слој на заштита со атлетските работи џемпер -пулвер пуловер. Изработено е од мека, но сепак избришана ткаенина и е машина што може да се мие за лесна нега. Pullover на џемперот се одликува со врвен отвор за патент и долги ракави. Исто така, вклучува две странични џебови за складирање на лични предмети и контрастна трим за дополнителна жалба. Атлетичкото џемпер руно пуловер е достапен во големите девојчиња и големите девојки. Спарете го со кордори, какис, хеланки или нејзините омилени фармерки за стилски финиш. Атлетски џемпер руно пуловер, мали девојчиња и големи девојки : атлетски пуловер со долги ракави. Странични џебови. Контрастна трим. Затворање на патент. Упатства за нега : Машинско миење и сушење суво. Достапни бои : светло сива хедер, прилично виолетова, кралска зачин и тропски цвет. Достапни големини : 6-6x, XS (4-5), M (7-8), L (10-12), XL (14-16), 10/12 Plus, 14/16 Plus и XXL (18).

Карактеристики

Производи во категоријата

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина

07"големина : xxl Половината : 112см / 44.09" колк : 132см / 51 Боја и Големина : Светло Сина;2х.43" Колк : 110см / 43 долги па

DEN 223.84