• Ново
Слатки соништа девојки кратки ракави пижами ноќен град со појавување на косата за коса 4-12

Слатки соништа девојки кратки ракави пижами ноќен град со појавување на косата за коса 4-12

Buyers rating:
DEN 190.08

Износ

Овој сет на пијама од 2 парчиња Pajama Set со соодветна Scrunchie е совршена облека за вашиот Daydreamer! Мека четкана плетена облачна ноќ со очила со ракави на трепет и полите на флеки. Оваа ноќница има "искра додека спиете " графичка со апликација за круна на секвенци. Совпаѓање на плетењето. Машина за перење. Отпорен на пламен. Сет од 2 парчиња : Pajama Nightgown & Scrunchie Flame отпорни на облаци.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина

07"големина : xxl Половината : 112см / 44.09" колк : 132см / 51 Боја и Големина : Светло Сина;2х.43" Колк : 110см / 43 долги па

DEN 223.84