• Ново
Гаранималс бебе и дете момче кратко ракав графичка маица, големини 12м-5Т

Гаранималс бебе и дете момче кратко ракав графичка маица, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Да се ​​откажеш од Гаранималс! Тие го направија тоа повторно со оваа живописна графичка маица. Класичен главен дел за неговата гардероба оваа мета е забавно да се меша и да се совпаѓа со сè, од шорцеви до џогери. Loveе го сакате лесно вклопувањето и да се чувствувате, тој ќе го сака кул изгледот. Поставете го со фланел кога е студено или облечете го соло на сончев ден. Тука нема погрешни одговори. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Графичка маица за кратки ракави за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00