• Ново
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Индустриски Модерен Пустински Песок Беж Површина Килими, 8' 10'

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Индустриски Модерен Пустински Песок Беж Површина Килими, 8' 10'

Buyers rating:
DEN 2876.64

Износ

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Средината На Векот Модерна Пустина Песок Беж Површина Килими, 8 "х 10". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сафавиех Јужен Хемптон ША242А Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сафавиех Јужен Хемптон ША242А Килим

Тепихот Сафавиех Јужен Хемптон ша242а ви дава вид на раскошен изглед што го посакувате во вашиот дом Рачн

DEN 3471.84
Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање

Главен Материјал : Неткаен Материјал, Фланелен Големина : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6", 50 х 80см / 19.6 х 41.3", 40 х 120см / 1

DEN 1288.80