• Ново
Нурисон Нил Боемски Персиски Шкрилец Разнобоен 8'6 11'4 Област Килим

Нурисон Нил Боемски Персиски Шкрилец Разнобоен 8'6 11'4 Област Килим

Buyers rating:
DEN 666.88

Износ

Уметничкото повторно замислување на безвременски персиски инспирирани и племенски обрасци Во Колекцијата Килими Во Областа Најл и дава глобална енергија на вашиот простор. Овие прекрасни дизајни се надополнети со суптилно подигнати акценти, нијансирани палети на бои и намерно вознемирување што додава гроздобер чувство. Со краток раб на двата краја и метални рабови, Најл е идеален за современ и бохо декор. Ве молиме запомнете : големини тркач не вклучуваат раб. Подигнете го вашиот декор со гроздобер шарм на овој персиски цветен килим од Колекцијата Најл. Прикажувајќи елаборирана шема во шкрилец сива и слонова коска разнобојна, дизајнот е завршен со абраш ефект кој имитира антички изглед. Машина-изработена од тивко текстурирани, лесно чисти влакна со метални рабови, раб на двата краја и суптилни високо-ниски акценти. Тркачите не го вклучуваат раб. Персискиот цветен килим додава гроздобер стил со допир на глобална привлечност. Метални подредени страни. Машина-изработена од издржливи, лесно чисти влакна. Конструкција со низок профил со свиленкаста мека текстура. Идеална основа за современ и декор на фарма. Тркачите не вклучуваат раб. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

Карактеристики

Производи во категоријата

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање

Главен Материјал : Неткаен Материјал, Фланелен Големина : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6", 50 х 80см / 19.6 х 41.3", 40 х 120см / 1

DEN 1288.80
Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја пр�

DEN 312.00