• Ново
Брз Адаптивен Адаптер За Адаптер За Xiaomi Mi MI EP-TA20JWE - ТИП C USB - C 4ft И Otg Адаптер - Брзо Полнење-Бело

Брз Адаптивен Адаптер За Адаптер За Xiaomi Mi MI EP-TA20JWE - ТИП C USB - C 4ft И Otg Адаптер - Брзо Полнење-Бело

Buyers rating:
DEN 415.84

Износ

Полнач И Кабел Спецификации : . 100-240 УНИВЕРЗАЛЕН НАПОН. Минималниот напон е 100 V Во Јапонија и максималниот напон од 240 V во неколку земји. Овој адаптер за патување е дизајниран врз основа на опсези од 100-240 V, така што ќе можете да ги приклучите речиси насекаде. Адаптер ОТГ ви овозможува да поврзете разни уреди со вашиот телефон-УСБ-ТАСТАТУРА, глушец и други. уреди. Внатрешни чипови со висок квалитет на полначот ги штитат вашите уреди од прегревање, краток спој и прекумерно полнење. Пријателски за патување, одговара на вашите барања за складирање кога патувате, олеснете го полнењето На Паметните Телефони. Опис на производот. ОЕМ БРЗ АДАПТИВЕН ПОЛНАЧ. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА. - ЕП-ТА20ЈВЕ оем брз адаптивен полнач. - ОТГ Адаптер-ви овозможува да поврзете разни уреди со вашиот паметен телефон, како ШТО СЕ УСБ-Тастатура или глушец и други уреди. - ТИП-Ц УСБ кабел-оптимално брзо полнење усб ц кабел за податоци. Бело - (Американска Верзија со Гаранција)тест ? БРЗО ПОЛНЕЊЕ : Со адаптивната технологија За Брзо Полнење За уредите компатибилни Со SAMSUNG AFC, вашата батерија може да оди од нула до 50% за околу 30 минути - побрзо од стандардните полначи. ? ОТГ АДАПТЕР : Адаптер ОТГ ви овозможува да поврзете разни уреди со вашиот телефон - УСБ-ТАСТАТУРА, глушец и други уреди. ? УРБАНКС 1,2 М (4') кабел идеален за патување; однесете го со вас во канцеларија, забава, одмор, на пат или на кое било друго место за да ги наполните Вашите Паметни Телефони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички

комплет за долна облека од тантела женска долна облека за чипка женски комплет за долна облека од танте�

DEN 86.40