• Ново
Топло Ќебе Цитат Зимски Фрли Ќебе Кревет Дома Супер Меки Ќебиња Софа Кауч Декоративно Ќебе

Топло Ќебе Цитат Зимски Фрли Ќебе Кревет Дома Супер Меки Ќебиња Софа Кауч Декоративно Ќебе

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Куршум поени : 1. Уникатен дизајн : изработен од висококвалитетен полиестер, има прекрасна живост во боја дури и по чистењето. Дава чувство на удобност, дишење и луксуз, многу погоден за употреба во текот на целата година.2. Мек подарок : целта на ова ќебе не е само да донесе топлина, туку и да пренесе чувство на насмевка, храброст и љубов. Ова супер-меко фланелен ќебе е интимен подарок за вашата ќерка и син.3. Практични ќебиња : овие ќебиња се совршени за пикник во паркот, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, дружење на софата, седење на софата или како стилски прекривка.4. Погодна сцена : Топлите ќебиња се многу погодни за загревање во затворени простории или на отворено (особено за време на кампување и излети) во студено време. Седнете на софата и креветот, седнете со меко и топло ќебе, гледајте ги омилените ТВ-емисии и уживајте во среќното време на целото семејство.5. Лесен за нега : изработен од ткаенина што не се собира. Машинско перење во ладна вода, ротирачки. Избегнувајте директно греење. Не користете белило.Описи : Материјал : Полиестер + Памучни Сезони : Пролет, Лето, Aut, Зима Големина На Производот : 30*40 инчи; 50*60 инчи; 60*80 инчен пакет вклучен : 1*Ќебе 1. Уникатен дизајн : изработен од висококвалитетен полиестер, има прекрасна живост во боја дури и по чистењето. Дава чувство на удобност, дишење и луксуз, многу погоден за употреба во текот на целата година. 2. Мек подарок : целта на ова ќебе не е само да донесе топлина, туку и да пренесе чувство на насмевка, храброст и љубов. Ова супер-меко фланелен ќебе е интимен подарок за вашата ќерка и син. 3. Практични ќебиња : овие ќебиња се совршени за пикник во паркот, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, дружење на софата, седење на софата или како стилски прекривка. 4. Погодна сцена : Топлите ќебиња се многу погодни за загревање во затворени простории или на отворено (особено за време на кампување и излети) во студено време. Седнете на софата и креветот, седнете со меко и топло ќебе, гледајте ги омилените ТВ-емисии и уживајте во среќното време на целото семејство. 5. Лесен за нега : изработен од ткаенина што не се собира. Машинско перење во ладна вода, ротирачки. Избегнувајте директно греење. Не користете белило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Mainstays плишано фрлање ќебе, 50 60
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mainstays плишано фрлање ќебе, 50 60

Затегнати од сите страни со засилени рабови за бод за висококвалитетен, готов изглед, овие супермеки ќе�

DEN 287.84
Thumbrintz Batik Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Batik Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Batik Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Desi

DEN 319.84
Ќебе, Фрли Ќебе Меки Фланелни Ќебиња Кралица Големина, Пријатна Шема Печатење Потопла Удобност Ултра-Меки Удобни Ќебиња Целосна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ќебе, Фрли Ќебе Меки Фланелни Ќебиња Кралица Големина, Пријатна Шема Печатење Потопла Удобност Ултра-Меки Удобни Ќебиња Целосна

Топлина : Нашите производи секогаш се посветени на давање топло и пријатно чувство на вашето семејство �

DEN 351.84