• Ново
Примарно Злато Карат Бело Злато 7х круша сафир И Дијамантски прстен

Примарно Злато Карат Бело Злато 7х круша сафир И Дијамантски прстен

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Овој прекрасен прстен од скапоцени камења сигурно ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил. Нагласен со гламурозен дијамантски акцент во облик на круша од 0,95 cttw, овој прстен е дизајниран од 14 каратно бело злато и е достапен во големини на прсти 6.Метална Тежина : 1,49 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Сафирпородилен Камен Месец : Септември Боја : Сина Боја : Фацетирана Форма : Пирсизе : 7мм х 5мм тежина : 0.95 cttwquanty : 1jewelry Setting : Prongdiamond Детали : Јасност : Vs2/si1color : G-Icut : Facetedshape : Тркалезна големина : 1.8 Mmweight : 0.05 Cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Diam Дијамант Канал Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 0.67