• Ново
Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесно Милгрин Половина Круг Бенд Големина 13

Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесно Милгрин Половина Круг Бенд Големина 13

Buyers rating:
DEN 11936.80

Износ

Вечен како и вашата наклонетост кон него/неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг/сопруга. Моден од 10 каратно бело злато, оваа лесна лента широка 6 мм има рабови од милгрин за совршен изглед. Оваа полукружна лента е достапна во големина на прст 13. Метална Тежина : 3,68 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Милграин Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 10 Карат. Метална Боја : Бела. Бенд Ширина : 6мм.Прстен Големина : 13. Дебелина од 1,15 мм. Лесен. Цврсто. Половина Круг. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Diam Дијамант Канал Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 0.67