• Ново
Круг Сече Бел Природен Дијамант Свадба Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Бело Злато

Круг Сече Бел Природен Дијамант Свадба Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Бело Злато

Buyers rating:
DEN 6143.84

Износ

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил на менување, растење и развој на романса со овој накит, Со Кружен Бел Прстен Од Природен Дијамантски Свадбен Бенд ВО 14к Цврсто Бело Злато, Големина На Прстен-13,5 Едноставно Убава!! Тоа е прекрасно парче што го надополнува вашиот личен стил со овој накит за секоја посебна пригода како мајки-Ден, Свадба, Свршувачка, вљубените-ден, Годишнина,Роденден,Забава, Матурска И Божиќ и така натаму. Метал : Бело Злато СО 14к Метален Печат. Камен : Бел дијамант. Боја на камен : бела, Јасност На Камен : I2. Камен Форма : круг. Тип На Поставување камен : огради.

Карактеристики

Производи во категоријата