• Ново
Гатргип Фустан Со Плус Големина За Жени, Женски Обичен Фустан Со Лежерен Отпечатен Краток Ракав Со Ремен Со В-Врат

Гатргип Фустан Со Плус Големина За Жени, Женски Обичен Фустан Со Лежерен Отпечатен Краток Ракав Со Ремен Со В-Врат

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

ТЕЧНА ТКАЕНИНА : Мека и удобна ткаенина, што го прави летниот фустан за жени со средна должина да тече со телото прекрасно; цветниот бохо фустан за жени со ракави е изработен од врвен лесен материјал за да ви даде максимална удобност; плисираниот алински фустан за жени со висок низок раб треба да бидат новите трендовски женски летни фустани за жени плажа 4240. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 99см/38.86" Половината : 95cm/37.01 "Ракав : 19. ОПРЕДЕЛУВАЊЕ : женските фустани со кратки ракави имаат женски обвивка против вратот, живописно печатење на цветни ливчиња и стилски детали за чадениот струк.50 "Должина : 140см/55.53 "Должина : 139см/54.

Карактеристики

Производи во категоријата

Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

ПОДЛОГА ВО СОБАТА, FRT ДИСК BRK Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара : 20092017 CHEVROLET TRAVERSE 20072016 GMC AADIA 20082017 BUICK �

DEN 427.36
Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67