• Ново
Фабиурт Сандали За Жени Женски Дами Обични Ретро Клинови Сандали Патент Шупливи Чевли, Црни

Фабиурт Сандали За Жени Женски Дами Обични Ретро Клинови Сандали Патент Шупливи Чевли, Црни

Buyers rating:
DEN 324.00

Износ

Фабиурт Сандали За Жени Женски Дами Обични Ретро Клинови Сандали Патент Шупливи Чевли, Блекстајл : Едноставен, Принцеза, Секојдневен6. Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Метод на затворање : чипка нагоре8.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Висина на платформата : 1см/0.4 " 3.Совет дизајн стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн За Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете пол : Жени, Стил На Девојка : Тркалезни Сцени Со Прсти : Внатрешен И Надворешен,Мода,Слободно Време2. Обични чевли,чевли за плажа, чевли за забави ,клинови сандали, лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!Единствен Материјал : Гума1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,ги зајакнува и тонизира,го подобрува држењето На држењетопета Висока : 4см/1.6 " 7.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Пета Висок Стил : Рамен4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на ременот за тока,Амортизиран избор, мода и личност.ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Горен Материјал : Кученце : 1 Пар Женски Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Клинови За Жени Сандали Со Сандали Со Фустани Сандали Со Машна За Жени Сандали За Жени Еспадрил Дизајнерски Сандали За Жени Со Поддршка За Лак Женски Сандали Со Роза Големина 9 Сандали За Жени Поддршка За Лак Женски Сандали Со Плажа Големина 11 Раб Сандали Женски Потпетици Женски Чевли Сандали Чевли Женски Сандали Сандали Со Затворени Прсти Женски Гумени Сандали Големина 36 Фенси Сандали За Жени Рамни Танга Клин Сандали За Жени Женски Сандали Потпетици Големина 8 Нов Изглед,Ново!. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,Доволно издржлив за Секојдневно Носење. Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На Чевлите Е Број На Кинеска Големина. €Карактеристики} женски Плута Сандали Жени Клин сандали под 20 Кампување Сандали Жени како Сандали Жени Влечки Сандали За Жени Летна Меморија Пена Сандали За Жени Големина 9 Жени Сандали Големина 9 Клин Сандали За Жени Одземени Жени Светкави Сандали Женски Чевли.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ge® -операциран врата од врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ge® -операциран врата од врата

GE 19303 оперирана врата од вратата; оперативна сатенска никел врата од врата; Лесен за инсталирање, не е по�

DEN 479.84