• Ново
Калин Алехандра 2 '6 8 ' Јута 70% - Волна 30% Килим

Калин Алехандра 2 '6 8 ' Јута 70% - Волна 30% Килим

Buyers rating:
DEN 3359.84

Износ

Колекцијата Алехандра е инспирирана од уметноста на античките култури. Рачно ткаени Од Главните Ткајачи На Калин користејќи мешавина од природна јута, волна и памук – овие рамни килими внесуваат топлина и разновидност во секој простор. Ресните во стилот на опашката на слонот и деталното рабување На Макрамата додаваат уникатна димензија и текстура на секој стил. Секој од седумте дизајни се одликува, рачно зголемување, низок куп и отворена конструкција што ги прави лесни за грижа колку што се убави. Конструкција На рамно ткаење Со Висок И Низок Куп; Направено од Мешавина од Волна, Јута и Памук; Ресни Во Стилот На Опашката На Слонот и Рабовите На Макрамата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Витална Нега Мега Држете Екстремно Задебелување На Шила И Пумпа За Зајакнување На Сјајот Гел За Стилизирање На Косата Со Екстракт

Витална Нега Мега Мега Екстремниот Гел за Шила е супериорен гел за стилизирање во текот на целиот ден, к�

DEN 111.68
Dayco V-Појас-Алатка-21 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави �

DEN 865.92
Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

DEN 2271.20