• Ново
Лето Миленичиња Само Ладење Мат-Кучиња Мачки Перат Мраз Свила Ладење Мат, Дише Миленичиња Гајба Перница Спиење Рампа За Кучиња Одгледувачница Троседот Кревет Кат,

Лето Миленичиња Само Ладење Мат-Кучиња Мачки Перат Мраз Свила Ладење Мат, Дише Миленичиња Гајба Перница Спиење Рампа За Кучиња

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

За Оваа Ставка. Стил На Перење : Механичко Перење. Карактеристика : Ладење. Модел : Цврст. Материјал : Влакна. Големина : . ХС : 15,75 "/40СМ*11,81 " /30СМ(во рамките на 1,5 КГ). S : 19.69 "/50СМ*15,75 " /40СМ (во рамките на 2,5 КГ). M : 24.80 "/63СМ *19,69 " /50СМ(во рамките на 7,5 КГ). Л : 27,56 "/70СМ*22,05 " /56СМ(во рамките НА 15КГ). XL : 40.16 "/102 CM*27.56 " /70 CM(во рамките НА 40 KG). Пакетот Вклучува : . 1 х пет мат. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 3. 1,00 см=0,39". ПРЕКЛОПЕН И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ нашата подлога за ладење на кучиња е одлична за домашна употреба, како и за патување. Одржувањето е исто така добро, Нелепливо за одбивање на влакната од домашни миленици и може да се пере во машина и е направено од еколошки материјали. ЛАДЕЊЕ МИЛЕНИЧИЊА ЗА КУЧИЊА за ВНАТРЕШНИ И НАДВОРЕШНИ нас Благодарение на малата тежина, лесно е да се фрли во вашиот автомобил или да се патува, така што вашето кученце може да ужива во освежувачкото чувство на летните одмори и патувањата. Уште повеќе, и мачките можат да го користат. ПОДЛОГА ЗА МИЛЕНИЧИЊА ЗА САМО-ЛАДЕЊЕ подлогата за ладење за кучиња користи комбинација од материјали за дишење и е исто така двострана и за ладење и за удобност.Тоа е природно ладно на допир, но може да се појави и во замрзнувач 10 минути за да се зголеми студот кога топлината е вклучена. Така што вашето куче ќе остане поладно кога лежи на мат. Обезбедува постојано ладење и никогаш не треба да се надополнува. ИЗДРЖЛИВОСТ КУЧЕ ЛАДЕЊЕ мат осигурајте се дека избирате оној што е издржлив и ќе се спротивстави на елементите. Најлонот добро се држи за абење и дише. Избегнувајте душеци направени со латекс, пластика, гума или пена бидејќи имаат тенденција да се потат и да ја заробат влагата, така што подлогата направена од цврст материјал ќе трае подолго. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА вашата кул подлога за купување кучиња е целосно покриена. Само контактирајте не ако имате какви било прашања или проблеми и со задоволство ќе ви помогнеме!Нарачајте сега и уживајте во тоа !.

Карактеристики

Производи во категоријата

Божиќ Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќ Дозвола

95 "Должина : 107cm / 42 Пронаоѓач на Подароци за одмор;Летни Подароци;Заштеди до 30% попуст;Одлични Подароци За

DEN 2.33
Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен

Комплет качулка за бод и панталони, детски дуксер од руно и панталони, детска облека за цртани филмови, д

DEN 1.67
специјална турнеја саша Биде Флејтинг трговски дуксери одговара на навивачите рок клуб влечење дуксери Дуксер ремен спортски
  • Ново
Оценка на клиентот:

специјална турнеја саша Биде Флејтинг трговски дуксери одговара на навивачите рок клуб влечење дуксери Дуксер ремен спортски

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

DEN 767.84