• Ново
[Симпатична Мајмун] Везени Апликација Ткаенина Уметност Паричник Чанта Торбичка Торба

[Симпатична Мајмун] Везени Апликација Ткаенина Уметност Паричник Чанта Торбичка Торба

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Спецификацијабренд : Бланшо Постелнина Деталиaетика и Функционалност Во Комбинација. Оваа симпатична ткаенина уметност Рачен Паричник / Монета Чанта се одликува со целосно извезени и рачно аплицирани дизајн со прекрасни ликови и модели. Мери 5,9 инчи должина Х 3,7 инчи ширина Х 1,1 инчи висока. Содржи главен оддел за патент на врвот на чантата, рачка за носење на зглобот и џеб со велкро затворање одзади за да ги одржите вашите гаџети безбедни. Носете ја целата ваша промена, сметки, белешки или што било со стил со рачно изработена чанта од ткаенина од филц со везен и рачно апликиран дизајн. Оваа забавна и шарена чанта е изработена со 100% квалитетни смачкани, збрчкани памучни ткаенини и може да направи совршен еколошки подарок. Мек и удобен за носење во раце. Чантата за монети на зглобот е совршен додаток за стилска девојка во движење. Прекрасните везени модели на апликации ќе додадат малку симпатичен одблесок на вашата облека. Оваа мала чанта е голема и за организација и за стил. Тоа е исто така совршен подарок за вашата мала принцеза да ги чува сите нејзини скапоцени предмети. Оваа повеќенаменска везена чанта за апликации е симпатичен додаток што мора да го имате. Повеќенаменската чанта има целосно извезен и рачно апликиран дизајн со прекрасни дезени. Компактен, стилски паричник нуди неколку слотови за картички / ЛИЧНА КАРТА, валутни прегради и велкро затворање. Носете ја целата ваша промена, сметки, белешки или што било со стил со рачно изработена чанта од ткаенина од филц. Изработени од 100% квалитетни смачкани, збрчкани изгледаат памучни ткаенини. Мек и удобен за носење во раце. Мери 5,9 инчи должина Х 3,7 инчи ширина Х 1,1 инчи висока. Машина за перење и лесна за чистење. [Симпатична Мајмун] Везена Апликација Ткаенина Паричник Чанта/ Торбичка Торба (5,9 Х 3,7 Х 1,1 инчи).

Карактеристики

Производи во категоријата

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг

Издржлив : Цврста основа и ремен за рачка, совршено директно шиење, Висококвалитетно памучно платно При�

DEN 399.84
јолај модна лична карта краток паричник решетка со цврста боја жените имаат чанта повеќе слотови картичка спојка торба телефон
  • Ново
Оценка на клиентот:

јолај модна лична карта краток паричник решетка со цврста боја жените имаат чанта повеќе слотови картичка спојка торба телефон

Модна ЛИЧНА КАРТА Краток Паричник Решетка Со Цврста Боја Жените Имаат Чанта Повеќе Слотови За Картички

DEN 367.84
Багалини Хоризонт Крстот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Багалини Хоризонт Крстот

Оваа торба со вкрстено тело со тенок профил го балансира добриот изглед со практичноста...

DEN 3.33
Торба Со Среден Пазар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Торба Со Среден Пазар

Магнетното затворање се отвора на главниот оддел со внатрешен џеб со патент, џеб за мобилен телефон и то

DEN 2.33
SAC НАПАД ШЕМА
  • Ново
Оценка на клиентот:

SAC НАПАД ШЕМА

Некои риболовци претпочитаат Атлас Мајк Кеса Напад пластични кластер јајца во текот на вистинската раб

DEN 959.84
Мировник Платно Црна Опрема Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мировник Платно Црна Опрема Торба

Нашата Торба За Опрема е дизајнирана да организира балистички елеци и носачи, шлем, очила, маска за гас, �

DEN 271.84
Седло Кеси Рефлексија-Платно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Седло Кеси Рефлексија-Платно

Фатете ја безвременската убавина на Дивиот Запад со оваа прекрасна платнена слика, во која се прикажани

DEN 3.00