• Ново
Тојела корејски девојка симпатична цреша чанта лето Розова сончоглед

Тојела корејски девојка симпатична цреша чанта лето Розова сончоглед

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Стил : корејска верзијастил : други женски чантифабричка текстура : други обликување текстура : другиоблик на чанта : другиобликување На торба : Сламена ткаена торбичка метод на отворање : другипопуларен елемент : Цвеќиња внатрешна структура : Патент Торбичка број на ремени : други големина на торба : мал модел; другтип на надворешна торба : другиколор : Каки - цвет (торба), беж - цвет (торба), крем - бел - цвет (торба), розово - цвет (торба), сребрено - цвет (торба), каки - сончоглед (торба), беж - сончоглед (Торба), Млечно - Сончоглед (Торба), розово - сончоглед (торба), беж - две цвеќиња (торба), каки - личи (торба), Беж личи (торба), млечно цвеќе бела личи (торба), розова личи (торба), каки цреша (торба), беж цреша (торба), млечно бела цреша (торба), розова цреша (торба), Сребрено Зелена Хризантема (Торба), зелена цреша Јинггуанг (торба) со или без меѓуслој : другистил На Ременот За рамо : други тојела корејска девојка симпатична цреша чанта лето розова сончоглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дами Вики Двоен поштенски коњак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Вики Двоен поштенски коњак

Кога барате совршена торба за носење со вашата нова облека или лесна торба што ќе ја носите за ноќ на заб

DEN 324.64
Багалини Хоризонт Крстот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Багалини Хоризонт Крстот

Оваа торба со вкрстено тело со тенок профил го балансира добриот изглед со практичноста...

DEN 3.33
Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна облога од веганска кожна ткаенина : Дизајниран Со луксузни ук

DEN 879.68
Торба Со Среден Пазар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Торба Со Среден Пазар

Магнетното затворање се отвора на главниот оддел со внатрешен џеб со патент, џеб за мобилен телефон и то

DEN 2.33